Zdjęcie: Adam Starszynski / PressFocus

Już za kilka godzin rozpocznie się wielki hit w Ekstraklasie, gdzie Lech Poznań zagra z Legią Warszawa. Fani piłki nożnej będą mogli przed telewizorami obejrzeć tę rywalizację, a w Superbet z kodem promocyjnym jest ciekawy bonus na te starcie!

Graj mecz Ekstraklasy w Superbet z kodem promocyjnym!

Dzisiaj w ramach Ekstraklasy fani piłki nożnej w polskim wydaniu będą mogli obejrzeć kolejne, ciekawe spotkanie. W tym dniu zmierzą się ze sobą Lech Poznań i Legia Warszawa. Mecz ten odbędzie się o godzinie 17:30 na stadionie w Poznaniu, ale to nie Kolejorz ma większe szanse na zwycięstwo.

Faworytami dzisiejszego spotkania są goście, czyli Legia Warszawa, ale nigdy nie wiadomo jak potoczy się starcie w Ekstraklasie. Z tej okazji w Superbet z kodem promocyjnym możecie odebrać bonus od depozytu!

Koszulka Superbet
Koszulka Superbet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 50 zł od depozytu, 500 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład!

Dodatkowe środki za pierwszą wpłatę!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 50 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Aby wziąć udział w tej promocji, wystarczy, że dziś 11.04.2021r. dokonasz rejestracji konta gracza w Superbet i wpłacisz depozyt uprawniający do wzięcia udziału w akcji związanej z tym spotkanie. Bonus otrzymasz, jeżeli obstawisz mecz Lecha Poznań z Legią Warszawa. Minimalna stawka wynosi 10 PLN. Kwota Cashbacku to maksymalnie 250 PLN. Wasz bonus zostanie aktywowany na koncie do 48 godzin od zakończenia promocji.

Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania i trzeba w tym czasie go obrócić trzykrotnie po kursie 1.80 lub większym (w przypadku AKO każdy z typów minimum kurs 1.40). 

W Superbet z kodem promocyjnym ZAGRANIE możecie również liczyć na takie rzeczy, jak:

  • 100% do 50 PLN od depozytu
  • 750 PLN bez ryzyka
  • 34 PLN freebet