Już dziś odbędzie się kolejne spotkanie w ramach tej kolejki Ekstraklasy, gdzie Legia Warszawa powalczy z Lechem Poznań. Hitowy mecz i duże emocje do okazja do zagrania ciekawych bonusów, a w BETFAN z kodem promocyjnym możecie zagrać ciekawy kurs na Kolejorza!

 Zagraj wyższy kurs na Legia – Lech w BETFAN z kodem promocyjnym!

W niedzielę fani piłki nożnej będą mogli obejrzeć kolejne spotkania w ramach Ekstraklasy. W tym dniu chociażby Lech Poznań zmierzy się z Legią Warszawą. Mecz ten odbędzie się o godzinie 17:30 na stadionie w Poznaniu. Faworytami są goście, czyli Legioniści, ale nigdy nie wiadomo co się może wydarzyć w Ekstraklasie. To jedna z najbardziej nieprzewidywalnych lig, dlatego też w BETFAN z kodem promocyjnym możecie zagrać ciekawy kurs!

betfan kod promocyjny remis

Aby wziąć udział w promocji, wystarczy, że wpłacicie 49 złotych i obstawicie na wygraną Lecha Poznań w meczu z Legią Warszawa. 

Wówczas kurs na Lecha Poznań wzrośnie do 3.2. Wydarzenie to można umieścić również na kuponach SOLO i AKO, dzięki czemu Wasz mnożnik będzie jeszcze większy. Nie ma żadnych dodatkowych ograniczeń, a trafiony kupon można wypłacić.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: 1600PLN

Kod rejestracyjny
1600PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

To nie jedyna rzecz, jaka na Was czeka w BETFAN z kodem promocyjnym 1600PLN. Do tego otrzymacie również:

  • 1000 PLN od depozytu
  • 600 PLN bez ryzyka
  • 14 % do wygranych