Już dzisiaj czeka nas gala KSW 61, podczas której będziemy świadkami hitowego pojedynku Mariusza Pudzianowskiego z Łukaszem Jurkowskim. To starcie może przynieść kibicom wiele emocji, a w BETFAN z kodem promocyjnym możecie odebrać ciekawe rzeczy, bowiem bukmacher przygotował aż dwa bonusy!

Graj KSW 61 w BETFAN z kodem promocyjnym i odbierz bonusy!

KSW 61 zaplanowane zostało na sobotę, 05.06.2021, a walką wieczoru podczas tej gali będzie starcie Mariusza Pudzianowskiego z Łukaszem Jurkowskim. Gala rozpocznie się o godzinie 20:00, a popularny Juras może stanowić spore wyzwanie dla Pudziana. Ten w końcu jest już znany ze sportów walki, a do tej walki przygotowywał się od dłuższego czasu. Starcie prawdopodobnie będzie miało miejsce około godziny 23:30.

Między zawodnikami nie ma złej krwi, a całość ma przebiegać w formie czysto sportowej, co zresztą podkreślał zarówno Juras, jak i Pudzian. Rywalizacja zapowiada się na bardzo ciekawą, a w BETFAN kod promocyjny zapewni Ci pakiet 1600 PLN na start. Sprawdźcie więc, jak z tego skorzystać!

betfan baner pudzian juras

BETFAN przygotował aż dwa bonusy na KSW 61. Pierwszym z nich jest boost kursu na wygranie ambasadora tego bukmachera. Obecnie wynosi on 2.50, ale śpieszcie się, bowiem jest przewidziany dla pierwszego 1000 osób. Maksymalna stawka to 50 złotych, ale oprócz tego nie ma żadnych dodatkowych warunków.

Drugim bonusem jest freebet o wartości pięciu złotych dla każdego, kto kiedykolwiek wpłacił depozyt i obstawił kupon za środki z głównego konta. Darmowy zakład będzie aktywny do godziny 20:00 (05.06.2021). Będzie on dostępny do wykorzystania na KSW 61 i ofertę prematch. Nie ma minimalnego kursu, czy liczby zdarzeń, o czym na pewno warto wspomnieć. Maksymalna wygrana to 500 złotych, ale jest przypisywana od razu na konto główne.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 50 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: 1650PLN

Kod rejestracyjny
1650PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł FREEBET: 50 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W BETFAN kod promocyjny 1600PLN zapewni Ci także:

  • 1000 PLN od depozytu
  • 600 PLN bez ryzyka

Zaloguj się aby dodawać komentarze