Zdjęcie: Adam Starszynski / pressfocus

W nadchodzący weekend w Ekstraklasie czeka nas kilka ciekawych meczów, w tym, chociażby rywalizacja pomiędzy Legią Warszawą, a Lechią Gdańsk, czy Śląskiem Wrocław i Rakowem Częstochowa. W Totolotku z kodem promocyjnym możecie liczyć na szereg bonusów, a przez najbliższą sobotę i niedzielę grać Ekstraklasę bez ryzyka. To dobra okazja, żeby sprawdzić ofertę od bukmachera oraz nie martwić się o wynik.

Totolotek z kodem promocyjnym – stawiaj ESA bez ryzyka!

Ekstraklasa w tym sezonie jest dość wyrównana i ciekawa. W tabeli prowadzi dość niespodziewanie Raków Częstochowa, którego gra może się bardzo podobać kibicom. Tuż za nimi w tabeli są mistrzowie Polski – Legia Warszawa. Na trzecim miejscu z kolei mamy Górnika Zabrze, co również jest dość nieoczekiwanym zwrotem zdarzeń. 

W trakcie dwunastej kolejki ESA będziemy świadkami m.in. starć Legii Warszawy z  Lechią Gdańsk, Wisły Kraków z Cracovią, czy Śląska Wrocław i Rakowa Częstochowa. Sporo ciekawych spotkań, które można obstawić u bukmacherów i zwiększyć swoje emocje.

totolotek bonus mikolajki

W Totolotku z kodem promocyjnym możecie liczyć na szereg bonusów, w tym promocje przewidzianą specjalnie na ten weekend. W dniach 5-6 grudnia możecie stawiać mecze Ekstraklasy bez ryzyka. Jeżeli nie trafisz, to bukmacher przyzna bonus o wartości 30 złotych. Liczą się jedynie mecze ESA, które zostaną rozegrane w podanym terminie. Minimalna stawka na kuponie to 30 złotych. Całość jest dość prosta i to dobra okazja, żeby sprawdzić ofertę u tego bukmachera.

W Totolotku z kodem promocyjnym 574PLN możecie liczyć na takie bonusy, jak:

  • 100 procent do 549 złotych od depozytu
  • 25 złotych freebet
  • 25 złotych bonusu Lucky Looser w weekendy

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 549 zł od depozytu
+ 20 25zł freebet

+ 25zł bonus Lucky Loser w weekendy

standardowa oferta 549 PLN. z naszym kodem: 574 PLN

Kod rejestracyjny
574PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 549 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 574PLN 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły