STS to jeden ze starszych bukmacherów w kraju z rozpoznawalną marką. Mimo to firma nie spoczywa na laurach i rozszerza swoje usługi. Czas na nowość w Polsce, czyli BetGames. W tej zakładce można typować wydarzenia z takich gier karcianych jak Poker, Bakarat czy Wojna.

STS kod promocyjny: 1259PLN

Z naszym kodem promocyjnym 1259PLN specjalna oferta – darmowe 29 złotych na granie, do 1230 złotych od wpłaty… a także możliwość walki o atrakcyjne nagrody jak PlayStation 4. Dowiedz się więcej tutaj – https://zagranie.com/sts-kod-promocyjny-sierpien-2019-darmowe-bonusy-i-ps4-%E2%9C%94/

STS z obstawianiem symulacji pokera

STS wszedł na rynek z nowością i można określić, że wręcz rewolucyjnym produktem. Dotychczas nie było czegoś takiego w Polsce. Dodanie tej nowej funkcjonalności jak najbardziej wyróżnia omawianego bukmachera na tle konkurencji.

Przejdźmy do rzeczy – czym jest BetGames? Z jednej strony kusi porównanie do sportów wirtualnych, gdzie gracz może obstawiać symulacje między innymi meczów piłkarskich, koszykarskich czy wyścigów konnych. Tutaj także mamy do czynienia z typowaniem symulacji… ale gier karcianych. Obecnie do wyboru jest wojna, poker w najbardziej znanym wydaniu, czyli Texas Hold’em i bakarat. Kontrowersje budzi tutaj fakt, że te rozgrywki kojarzą się z kasynem. Jednak tutaj nikt nie uczestniczy w samej grze, a jedynie obstawia rezultat symulacji na otwartych kartach. Ta nowość nie łamie zasad ustawy hazardowej, więc bez obaw możesz obstawiać w STS.

Bonus w STS z kodem promocyjnym

Jak to wygląda w praktyce? Weźmy na przykład najpopularniejszą karciankę, czyli pokera. Na ekranie obserwujemy jak krupier rozdaje otwarte karty dla sześciu graczy. Następnie jest możliwość wniesienia zakładów. Co można wskazywać? Które karty będą zwycięskie albo w jaki sposób zostanie wyłoniony wygrany.

STS i typowanie gier karcianych

Po pierwszej turze typowania, tak jak w prawdziwym pokerze typu Texas Hold’em następuje flop, czyli na stole pojawiają się trzy kolejne karty. Wtedy gracz ma kolejną możliwość na wniesienie zakładów już po zmienionych kursach. Następna okazja do obstawiania to turn, czyli czwarta karta na stole. Następnie użytkownicy otrzymują swoje rozstrzygnięcie. Analogicznie sytuacja wygląda w każdej innej grze karcianej w zależności od jej specyfiki.

Nowa usługa w ofercie STS już ma swoich fanów. Aby przejść do typowania symulacji gier karcianych należy przejść do BETGAMES, które każdy znajdzie na stronie bukmachera w głównym menu pomiędzy sportami wirtualnymi oraz esportem. Jeżeli nie masz jeszcze konta w STS, to możesz odebrać ekskluzywną ofertę z kodem promocyjnym 1259PLN – freebet 29 złotych oraz bonus od depozytu do 1230 złotych. Ponadto szansa na takie nagrody jak PlayStation 4 czy SmartWatch, o czym więcej informacji znajdziesz w zakładce pod nazwą Typomania.