Już dzisiaj czeka nas hitowe starcie z udziałem Realu Madryt i FC Barcelony w ramach El Clasico. Na ten mecz spogląda cały piłkarski świat, więc nic dziwnego, że bukmacherzy postawili na ciekawe promocje. W superbet jest bonus do zgarnięcia, który zwiększy kurs na wygraną Blaugrany lub Królewskich aż do 30.00!

Zgarnij bonus w superbet na El Clasico!

Zarówno Real Madryt, jak i FC Barcelona, mają problem z utrzymaniem wysokiej formy i widać problemy w ich grze. Jednak takie starcia, jak El Clasico, elektryzują nie tylko kibiców, ale też zawodników. To mecz, na który będzie patrzeć cały piłkarski świat, a zdarzyć się może dosłownie wszystko. Dlatego bukmacherzy postawili na szereg promocji, które można wykorzystać na to starcie. Jedną z nich jest bonus w superbet.

superbet el clasico

Polega on na tym, że bukmacher zwiększa kurs na zwycięstwo Barcelony lub Realu Madryt aż do 30.00 w formie bonusu. Działa to tak, że trzeba postawić kupon z maksymalną stawką 10 złotych i zagrać właśnie to zdarzenie. Dla przykładu jeżeli wygracie stawiając zwycięstwo Blaugrany, to otrzymacie normalną wygraną w postaci 18.48 złotych oraz ponad 281 w postaci bonusu. Otrzymaną kwotą należy obrócić trzykrotnie po kursie minimalnym 1.80, aby móc wypłacić środki na swoje konto główne.

W superbet bonus zgarniecie też z naszego linku. Zapewni Wam on szereg promocji, takich jak:

  • 100 procent do 50 złotych bonusu od depozytu
  • 500 złotych na zakład bez ryzyka
  • 30 złotych darmowy zakład

 

Koszulka Superbet
Koszulka Superbet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 50 zł od depozytu
500 zł - bez ryzyka

30 zł -> darmowy zakład!

Dodatkowe środki za pierwszą wpłatę!

Kod rejestracyjny
kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 50 zł

TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 500 zł

DARMOWY ZAKŁAD: 30 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły