Polacy już dzisiaj zmierzą się z Włochami w ramach Ligi Narodów. Nastroje po dobrym spotkaniu z Finlandią są dość dobre, jednak teraz czas na trudniejszego rywala. To dobry czas, żeby zgarnąć bonusy na grę, a te w BETFAN są z kodem promocyjnym 3100PLN. Oprócz tego możecie otrzymać też darmowe zakłady. Jak? Sprawdźcie sami. 

Zgarnij freebety w BETFAN z kodem promocyjnym!

Mecz Polski z Włochami w ramach Ligi Narodów zapowiada się niezwykle emocjonująco. Biało-czerwoni w ostatnim spotkaniu z Finlandią wyglądali bardzo dobrze, wychodzili do pressingu i kreowali sporo sytuacji bramkowych. Jeżeli skład na starcie z Włochami będzie wyglądał podobnie do tego, które widzieliśmy ostatnio, to kibice mogą podchodzić do tej rywalizacji optymistycznie. Jednak co by nie było, to możemy spodziewać się kilku bramek. Obstawiając ten mecz warto zgarnąć kilka bonusów. 

BETFAN bonus Polska Włochy

W BETFAN z kodem promocyjnym 3100PLN otrzymacie pakiet startowy, ale za nim przejdziemy do niego, to opowiem jeszcze o specjalnej akcji związanej z meczem Polaków w Lidze Narodów. Aby zdobyć darmowe zakłady, trzeba zagrać kupon live podczas spotkania z Włochami z kursem minimalnym 2.00. Jeżeli obstawisz za 49 złotych, to otrzymasz dwa darmowe zakłady na gry. Z kolei, gdy stawka będzie wynosić 99 złotych, to bukmacher przyzna aż pięć freebetów. Warto pamiętać, że ich wartość jest równa dwóm złotym, a kurs minimalny to 1.50. 

Oprócz tego, tak jak wyżej wspomniałem, w BETFAN z kodem 3100PLN otrzymacie bonusy na start. Jeżeli podacie go podczas rejestracji, to otrzymacie:

  • 3000 złotych bonusu od depozytu
  • 100 złotych bez ryzyka
  • 14 procent do wygranych

 

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze