W tym tygodniu europejskie puchary zapowiadają się na niesamowicie ciekawe, bo czekają nas zmagania w Lidze Mistrzów, Lidze Europy oraz w Lidze Konferencji. Wiele interesujących starć, które można zagrać m.in. u bukmachera STS. Ten z okazji europejskich pucharów przygotował specjalną akcję, gdzie można zgarnąć dodatkowe 50 PLN!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 40 zł Pewne ZBR

standardowa oferta to 1500 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1600 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
PEWNE ZBR: 40 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Dodatkowe 50 PLN od STS!

Przez najbliższe trzy dni (wtorek, środa oraz czwartek) czekają nas spore emocje związane z europejskimi pucharami. W nich dojdzie chociażby do starcia Manchesteru United z Atletico Madryt, Juventusu z Villarrealem, czy West Hamu z Sevillą. Jak więc widać pary dobrane są świetnie i kibice mogą oczekiwać dobrego widowiska. Czy faworyci awansują do ćwierćfinałów Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz Ligi Konferencji?

STS uważa, że będziemy świadkami świetnych spotkań i z tej okazji przygotował interesującą ofertę. Do zgarnięcia jest dodatkowe 50 PLN za obrót kasą w ciągu najbliższych dni. Niżej tłumaczymy dokładnie szczegóły, ale najpierw musisz założyć konto u tego operatora. Jak zrobisz to z naszego linku, to dostaniesz przy okazji specjalne bonusy na start, jak np. zakład bez ryzyka do 234 PLN!

sts, baner, obrotówka
fot. sts

Następnie na stronie bukmachera musisz kliknąć przycisk “weź udział” w akcji. W kolejnym kroku należy grać kupony, które spełniają warunki akcji. Jest to niezbędne, aby odebrać w STS bonus. Jakie są to warunki?

  • co najmniej jeden zakład na kuponie musi być na mecze z europejskich pucharów
  • kurs zakładu z europejskich pucharów to nie mniej niż 1.50
  • minimalny kurs kuponu to 1.85
  • można grać kupony SOLO i AKO
  • nie można grać za środki pochodzące z bonusów
  • kupony muszą być rozliczone do czwartku, 17.03.2022, do godziny 23:59

Akcja podzielona jest na dwa progi obrotowe: 2oo PLN i 500 PLN. Po zakończeniu akcji dostaniesz dodatkową kasę w zależności od tego, jaki próg obrotowy spełnisz. Jeżeli np. łączna suma stawek na kuponach będzie wynosić 290 PLN, to dostaniesz 20 PLN bonusu. W przypadku kwoty większej niż 500 PLN otrzymasz aż 50 PLN.

Bonusy dostaniesz maksymalnie do trzech dni od zakończenia akcji. Przed wypłatą środków powinieneś jeszcze obrócić nimi trzykrotnie po kursie 1.91 lub większym. Nie są to wymagające warunki i na pewno warto to wziąć pod uwagę.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze