Nowy mural Kazimierza Górskiego – inicjatywa STS upamiętniająca wybitnego trenera!

sts opinie górski

W Warszawie przy ulicy Madalińskiego 49/51 powstał mural upamiętniający jednego z najwybitniejszych, polskich trenerów, czyli Kazimierza Górskiego. Do tego umieszczono na nim też cytat “Piłka jest okrągła, a bramki są dwie”. Mural został zaprojektowany i wykonany przez duet Czary-Mury, a nad całością czuwał STS, który jest sponsorem narodowej reprezentacji piłkarskiej.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 140 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1700 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 140 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Mural Kazimierza Górskiego

Od końca 2020 roku trwały pracę związane z legalną realizacją projektu muralu upamiętniającego Kazimierza Górskiego. Duet Czary-Mury szukał partnerów będących gotowych, aby wspomóc ich w pracach nad całym procesem legislacyjnym, a także pomóc w uzbieraniu niezbędnego budżetu. STS to pierwsza firma, która postanowiła pomóc całej inicjatywie i głównie dzięki temu bukmacherowi powstał mural Kazimierza Górskiego.

Praca została odsłonięta właśnie 9 listopada, a zobaczyć ją można w Warszawie, przy ulicy Madalińskiego 49/51. Całość została zaprojektowana, a także wykonana przez duet artystyczny Czary-Mury. STS ruszył więc z nową kampanią mającą na celu upamiętnić jednego z najwybitniejszych trenerów w dziejach reprezentacji Polski, czyli Kazimierza Górskiego. Warto na pewno wspomnieć, że bukmacher ma swoją fundację i często angażuje się w różne przedsięwzięcia. Przez to zbiera dobre recenzje nie tylko od partnerów, ale także graczy. Jak jeszcze nie poznałeś się bliżej z tym operatorem, to sprawdź opinie o STS!

sts mural górskiego

Od razu wiedzieliśmy, że chcemy być częścią tej wyjątkowej inicjatywy. Decyzja o podjęciu współpracy z artystami z Czary-Mury i ufundowaniu muralu Kazimierza Górskiego zapadła bardzo szybko. Sport leży w DNA naszej firmy. Od lat jesteśmy dumnym sponsorem m.in. reprezentacji Polski w piłce nożnej, a od teraz również dumnym mecenasem muralu upamiętniającego najwybitniejszego polskiego trenera – stwierdził Mateusz Juroszek, prezes i właściciel STS.

Pod koniec 2020 roku wysłaliśmy zapytania do potencjalnych sponsorów, zastanawiając się, kto mógłby nam pomóc w realizacji tego wyjątkowego projektu. W większości przypadków nie było niestety odzewu. Nie poddawaliśmy się i zdecydowaliśmy, że dobrym pomysłem będzie kontakt ze sponsorami reprezentacji w Polski w piłce nożnej. To był strzał w dziesiątkę. Najszybciej odezwał się do nas STS, którego gotowość do działania i entuzjazm od razu utwierdziły nas w przekonaniu, iż wspólnie sprawimy, że mural Kazimierza Górskiego ujrzy światło dzienne i zrealizujemy tym samym nasze artystyczne marzenie – dodali Marek Grela i Marta Piróg, artyści Czary-Mury.

To kolejna inicjatywa STS, która ma na celu upamiętniać ważne osoby dla polskiego sportu. Bukmacher regularnie udziela się w takich akcjach, a także przygotowuje ciekawe atrakcje dla kibiców Biało-Czerwonych. Obserwuj Zagranie, żeby na pewno nie przegapić żadnej z tych rzeczy!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze