Początkujący w zakładach sportowych? Nie martw się! Na naszym portalu dowiesz się wszystkiego o świecie bukmacherki – kto ma najwyższe kursy, u jakiego bukmachera warto założyć konto oraz co opłaca się obstawiać. Gotowy? W takim razie zaczynamy od bonusu powitalnego na start i kodu promocji LVBET! Zapraszamy do lektury.

 

 

Bonus na start z LVBET kodem promocji

Na stronie internetowej legalnego bukmachera LVBET każdy gracz może liczyć na dodatkowe oferty promocyjne. Jednak na naszym portalu sportowym zyskujesz jeszcze więcej! Specjalnie dla czytelników Zagranie.com, przygotowaliśmy nową ofertę kodu promocji LVBET. Co otrzymacie po zakończeniu procesu rejestracyjnego?

 • Wysoki bonus powitalny – 1500 zł
 • Darmowy zakład o wartości – 20 zł

Dodatkowo po założeniu prywatnego konta bukmacherskiego otrzymujesz dostęp do dodatkowych typerskich promocji, między innymi:

 • Bonus 20 zł na sporty wirtualne– obróć 100 zł, a otrzymasz dodatkowe 20 zł na zakłady oferowane przez bukmachera LVBET
 • Dodatkowy freebet o wartości 50 zł– dla graczy posiadających karnet klubu sportowego sponsorowanego przez legalnego bukmachera LVBET
 • Bezpieczny kupon – zwrot do 50 zł za kupon 5+
 • Gruby kupon – czyli kupon z kursem całkowitym + 20%
 • Kupon AKO – czyli Multikozak – za 6 typów obstawionych na jednym kuponie otrzymasz + 15% do wygranej, za 7 typów zgarniesz + 20%, a za 8 typów aż + 25%

Sami widzicie, że oferta bukmachera LVBET przygotowana na ten miesiąc jest unikalna. Zapewnia ona sporo dodatkowych środków pieniężnych, na obstawienie interesujących Was zakładów bukmacherskich.

 

LVBET kod promocji – gdzie szukać?

Nasi czytelnicy powinni wiedzieć, że wszystkie oferowane przez nas kody promocyjne są dostępne na stronie www.zagranie.com– w zakładce „Bonusy i opinie”. Oprócz rankingu najlepszych bonusów bukmacherskich na polskim rynku, możecie zapoznać się z proponowanymi promocjami dla nowych i stałych graczy.

kod promocji lvbet

 

Żeby jeszcze bardziej ułatwić otrzymanie kodu promocji LVBET, postanowiliśmy dać Wam, jak na tacy specjalny baner LVBET. Wszystko, co musicie zrobić to w niego „klinkąć”. Naciśnięcie banneru automatycznie przeniesie Was na stronę formularza rejestracyjnego, dzięki któremu otrzymacie LVBET kod promocji – dla naszych czytelników.

 

Pamiętaj, że tylko rejestracja konta bukmacherskiego za pośrednictwem naszej strony jest w stanie zagwarantować dodatkowy bonus na start!

 

1500 PLN bonusu od depozytu – z LVBET kodem promocji

Pozytywna weryfikacja konta bukmacherskiego upoważnia do otrzymania dodatkowych środków pieniężnych. To bardziej niż pewne! Jednak każdy bonus wiąże się z jakimiś zasadami. Zajmijmy się szczegółami dotyczącymi otrzymania bonusu.

 

 • Bonus od depozytu składa się z dwóch kwot– jedna 1000 zł, a druga 500 zł. Aby otrzymać oba warianty, należy dokonać 2 wpłat depozytu na swoje konto bukmacherskie.
 • Bukmacher LVBET zdecydował, że kurs, za jaki będą mieli okazję zagrać nowi gracze, będzie pomnożony przez x100. Wartość otrzymanego bonusu wynosi 1%. PRZYTKŁAD:jeśli dokonasz wpłaty 500 zł to bonus wyniesie 5 zł (oczywiście zostanie on pomnożony przez 100). Rezultat wyniesie dodatkowe 500 zł na dokonanie zakładów bukmacherskich.
 • Oferta promocyjna dotycząca bonusu, który uzyskacie po użyciu kodu promocji LVBET, jest bardzo podobny do bonusu 100% od depozytu. Jednak w nowej ofercie został on przedstawiony w trochę inny sposób.
 • Zasada dotycząca obrotu bonusem jest prosta– użycie dodatkowych środków pieniężnych możliwe jest wyłącznie przy postawieniu kuponu posiadającego minimum 3 wydarzenia. Łączny kurs wszystkich zdarzeń musi wynosić minimum 2.50, a każdego z osobna minimum 1.25.
 • Wpłata depozytu, która aktywuje bonus wynosi 50 zł. Ostateczny czas na wykorzystanie otrzymanego bonusu to 30 dni.
 • Druga część bonusu od depozyty wynosi maksymalnie 500 zł. (środki pieniężne podarowane przez bukmachera stanowią 50% depozytu wpłaconego przez gracza) Wszystkie wymienione powyżej wytyczne, dotyczące kuponu, dotyczą również tego bonusu.

 

Freebet o wartości 20 PLN – niespodzianka przy użyciu LVBET kod promocji

Gracze, którzy zdecydują się na użycie naszego kodu promocji LVBET, mogą liczyć na dodatkową niespodziankę. Darmowy zakład bukmacherski w kwocie 20 zł – to Wy wybieracie co obstawicie!

Po przystąpieniu do procesu rejestracji i pozytywnej weryfikacji konta bukmacherskiego koniecznie wyślij wiadomość e-mail z tytułem „Bonus bez depozytu”, na adres promocje@lvbet.pl.

Dodatkowe środki pieniężne zostaną przelane na Twoje prywatne konto bukmacherskie w ciągu 48 godzin. Pamiętaj, że otrzymanie bonusu wiąże się z użyciem podczas rejestracji kodu promocji LVBET, dostępnego na naszym portalu.

LVBET kod promocji na stronie zagranie.com

 

Warunki zagrania kuponu za środki bonusowe

 

 • Darmowy zakład o wartości 20 zł– należy postawić na kupon kombi, który składa się z 3 wydarzeń. Łączny kurs bukmacherski wynosi min. 2.50. Kurs na pojedyncze zdarzenie to min. 1.25.
 • Bonus od pierwszego depozytu do wartości 1000 zł– środkami pieniężnymi należy obrócić aż 4 razy, po kursie minimalnym 2.0.
 • Bonus od drugiego depozytu do wartości 500 zł– drugą częścią uzyskanych środków pieniężnych należy obrócić już 3 razy. Łączny kurs minimalny to 2.50. Jeśli zdecydujesz się na postawienie kuponu AKO, wtedy kurs minimalny na pojedyncze zdarzenie musi wynosić 1.25.

 

Rejestracja LVBET kod promocji – dla czytelników ZAGRANIE.COM

Dokonanie szybkiego procesu rejestracyjnego, na stronie bukmachera LVBET, upoważnia gracza do możliwości uzyskania unikalnego bonusu na start. Pierwsza czynność, jaką należy wykonać to kliknięcie banneru bądź przycisku, który przeniesie Was do formularza. Wskazówki znajdziecie w tym artykule.

Po przejściu na stronę rejestracji kliknijcie przycisk „Zarejestruj się”. Formularz rejestracyjny składa się z 3 stron: podstawowych danych użytkownika, szybkiej rejestracji oraz pełnej rejestracji.

KROK 1 – PODSTAWOWE DANE: wszystko co musicie podać to imię, nazwisko, narodowość oraz numer PESEL.

 

KROK 2 – SZYBKA REJESTRACJA: informacje, jakie należy umieścić na tej stronie formularza to adres e-mail, login, hasło, numer telefonu oraz pole kodu promocji (gdzie należy wpisać 1500PLN).

 

KROK 3 – PEŁNA REJESTRACJA: ostatnia strona wymaga wpisania dodatkowych danych dotyczących numeru konta bankowego oraz wgraniu skanu bądź kolorowego zdjęcia dowodu osobistego.

 

Jak dokonać wpłaty środków pieniężnych?

Wystarczy zalogować się na stronie www.lvbet.pl , przy użyciu loginu i hasła. Następnie wcisnąć przycisk „Wpłata”. Po wykonaniu tej czynności, w górnej części strony, wyświetlą się Wam metody wpłat. Posiadacie kilka opcji wyboru: DotPay, tPay.com, Skrill, Paysafecard, Przelewy24, Paymenction, a także możliwość płatności za pomocą Blika, karty debetowej oraz kredytowej.

Według nas najszybszym i najłatwiejszym sposobem na wpłatę środków pieniężnych jest Przelewy24. Przy uzupełnianiu danych dotyczących zasilenia konta bukmacherskiego, pamiętaj o zaznaczeniu banneru z napisem bonus powitalny. Jeśli tego nie zrobisz, pozbawisz się możliwości uzyskania dodatkowej kasy na zakłady sportowe.

wpłaty środków pieniężnych do wykorzystania lvbet kod promocji

 

Jak postawić swój pierwszy zakład? – porady „w pigułce”

 

 1. Zarejestrujcie się na stronie bukmachera LVBET – za pośrednictwem naszego portalu sportowego.
 2. Kliknijcie w banner bądź przycisk, który przekieruje Cię do formularza rejestracyjnego.
 3. Wpiszcie wszystkie wymagane dane, znajdujące się na 3 stronach formularza, w celu utworzenia swojego prywatnego konta bukmacherskiego.
 4. Nie zapomnijcie wypełnić pola kodu promocji LVBET – 1500PLN.
 5. Rejestracja z kodem upoważnia do skorzystania z nowej oferty promocyjnej na bonus powitalny.
 6. Darmowy zakład o wartości 20 zł otrzymacie po wysłaniu wiadomości o treści „Bonus bez depozytu” na adres promocje@lvbet.pl.
 7. Uzyskanie dodatkowych bonusów w wysokości 1000 zł i 500 zł, związane jest z dokonaniem wymaganego obrotu.
 8. Pamiętajcie o dostosowaniu się do narzuconego przez bukmachera obrotu bonusem. Bez wykonania tej czynności nie możliwe będzie uzyskanie dodatkowego bonusu na start.
 9. Wpłaćcie depozyt i pamiętając o zaznaczeniu pola „Bonus powitalny”.
 10. W sekcji zakładów sportowych musicie wybrać dyscyplinę oraz konkretne wydarzenie, które Was interesuje. Wybór zakładu wiąże się z naciśnięciem nazwy drużyny bądź sportowca. Zobaczycie okno z prawej strony ekranu, w którym możliwe będzie wybranie rodzaju zakładu (SOLO lub KOMBI).
 11. Ostatnią czynnością do wykonania jest potwierdzenie wytypowanego przez Was zakładu. W tym celu należy nacisnąć przycisk „Postaw zakład”. To wszystko!

postawienie kuponu z kodem promocji lvbet

 

Jeśli wykorzystałeś już LVBET kod promocji 1500PLN. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zapoznał się z unikalnymi kodami promocyjnymi innych legalnych bukmacherów. W tym celu odwiedź zakładkę „Bonusy i opinie”, znajdującą się na stronie głównej naszego portalu.