Grono nowych bukmacherów stale się powiększa. SuperBet znajduje się w gronie legalnych operatorów, którzy posiadają licencję na udzielanie zakładów w punktach stacjonarnych od 2017 roku. Być może w najbliższym czasie dołączy do grona legalnych bukmacherów internetowych, ponieważ firma stara się o licencję online.

SuperBet  – działalność

Firma SuperBet działa na polskim rynku zakładów wzajemnych, jako legalny operator od listopada 2017 roku i jest własnością rumuńskiego kapitału. Do tej pory bukmacher oferował zakłady w punktach stacjonarnych, jednak teraz zamierza poszerzyć zakres swoich usług o płaszczyznę internetową.

Bukmacher posiada aktualnie kilkadziesiąt punktów stacjonarnych w naszym kraju, które są otwarte w godzinach od 9:00 do 22:00. Dodajmy, że cieszą się one pozytywną opinią wśród graczy.

SuperBet złożył wniosek o licencję na zakłady online

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, firma SuperBet istnieje w gronie legalnych bukmacherów od 2017 roku. Wcześniej koncentrowała swoje działania głównie na punktach naziemnych. W dniu 18 kwietnia 2019 przedstawiciel firmy złożył wniosek o przyznanie licencji na udzielanie zakładów wzajemnych za pośrednictwem Internetu. Można się spodziewać, że do końca 2019 roku Ministerstwo Finansów przyzna temu operatorowi miano legalnego bukmachera online w naszym kraju.

Jeśli oferta online nowego bukmachera będzie stała na takim poziomie, jak w punktach stacjonarnych to z pewnością wielu graczy zainteresuje się taką propozycją! Nam pozostaje tylko czekać na rozwój wydarzeń, ponieważ rozpatrzenie wniosku może potrwać nawet kilka miesięcy.