Na polskim rynku bukmacherskim z roku na rok pojawia się coraz większa ilość legalnych operatorów, proponujących zakłady wzajemne. Świadczy to o dynamicznym rozwoju dziedziny, jaką jest bukmacherka. Ulepszone oferty promocyjne, jeszcze większa liczba wydarzeń sportowych i rozmaite bonusy dla graczy – to przyciąga kolejnych klientów. Czym zaskoczy nas Mr Bet? Zobaczcie sami i zdecydujcie, czy na stałe zadomowi się w Polsce. Aby poznać więcej ofert promocyjnych, odwiedź naszą podstronę BUKMACHERZY.

 

Mr Bet z licencją Ministerstwa Finansów

Już oficjalnie wiadomo, że polski rynek bukmacherski zyskał 18 operatora zakładów wzajemnych. Co prawda strona internetowa www.mrbet.pl nie zaczęła jeszcze działać, jednak wszystko wskazuje na to, że w niedługim czasie możemy spodziewać jej uruchomienia i zapoznania się z nowymi promocjami czekającymi na miłośników zakładów bukmacherskich.

Okazało się, że Mr Bet wybrał Cieszyn jako siedzibę swojej firmy. Zupełnie tak samo, jak znany wszystkim legalny bukmacher Fortuna. Niesamowity zbieg okoliczności biorąc pod uwagę fakt, że prezesem nowego operatora została osoba niegdyś pełniąca tę samą rolę w Fortunie. Jednak mamy pewność, że główna funkcja w firmie została objęta przez osobę ze sporym doświadczeniem w branży bukmacherskiej.

Pozostaje pytanie, czy bukmacher prowadzony przez Lucie Łabudka osiągnie sukces na miarę najlepszych polskich operatorów? Wszystko wskazuje na to, że ma taki zamiar. Nasza redakcja czeka z niecierpliwością na oficjalny start nowego bukmachera i przedstawienie Wam szczegółów jego oferty.

 

Tymczasem proponujemy skorzystać z oferty STS, która z pewnością przypadnie Wam do gustu. Pamiętajcie o użyciu naszego kodu promocyjnego i gwarancji zdobycia wyższego bonusu na start! Życzymy powodzenia : )

KLIKNIJ BANER PONIŻEJ I CIESZ SIĘ BONUSEM W STS!

rejestracja w sts