Wiemy, że lubicie bonusy powitalne od Zagranie, więc dzisiaj przedstawiamy zupełnie nową i odświeżoną kwotę w ofercie STS. Teraz możecie skorzystać z kodu 1259PLN, co zapewni Wam dostęp do najlepszej oferty na rynku u tego bukmachera! Zapraszamy po więcej szczegółów.

STS – nowy kod promocyjny!

STS to największy z legalnych bukmacherów. Szacunki wskazują, że posiada ponad 40% udziałów w rynku. Wraz z rosnącą konkurencją operatorzy starają się poprawiać swoje oferty powitalne. Podobnie jest w tym przypadku.

KOD PROMOCYJNY: 1259PLN

Bukmacher STS obecnie oferuje 1200 PLN w bonusie od depozytu. Z kodem od Zagranie: 1259PLN otrzymacie możliwość podwyższenia tej kwoty do poziomu 1259 PLN. Nowy bonus powitalny w ofercie sprawił, że obecnie Star Typ Sport zajmuje czołowe miejsca rankingu bonusów na start! Jedna z najwyższych propozycji na rynku, a dodatkowo =100% od pierwszej wpłaty!

Kliknij w poniższy baner i sprawdź sam!

Kluczowe pytanie, czyli jak wypłacić otrzymane środki? Zadanie nie jest trudne, można powiedzieć, że standardowe warunki, które proponują legalni bukmacherzy na polskim rynku. W tym przypadku gracze muszą dokonać trzykrotnego obrotu przyznaną kwotą z łącznym kursem na poziomie przynajmniej 1.91.

Środki pozostałe do obrotu sprawdzicie w zakładce MOJE KONTO.