Najwyższe bonusy powitalne na start? Dostępne tylko na naszym portalu sportowym! W zakładce Bonusy i opinie” znajdziecie wszystkie oferowane przez nas kody promocyjne. Dzięki nim otrzymacie dodatkowe środki pieniężne, przeznaczone do obstawiania zakładów wzajemnych. Wszystko co trzeba zrobić to zarejestrować swoje prywatne konto u wybranego legalnego bukmachera i użyć wskazanego przez nas kodu promocyjnego. Legalni operatorzy nie próżnują z realizacją nowych pomysłów na dodatkowe bonusy dla nowych graczy. W dzisiejszym artykule bierzemy pod lupę jednego z czołowych bukmacherów! Fortuna jako jeden z najdłużej działających polskich operatorów, postanowił przedstawić swoje najnowsze oferty dedykowane nowym graczom. Ciekawi Cię gdzie wpisać kod promocyjny Fortuna? Poniższy artykuł w pełni odpowiada na to i na inne pytania. Już teraz możecie sprawdzić, jaką ofertę przygotował dla nas bukmacher Fortuna!

Specjalna oferta dla nowych graczy – 2230PLN. Tylko w Fortunie! Zainteresowany? Kliknij tutaj: REJESTRACJA

Gdzie wpisać kod promocyjny Fortuna – 2230PLN?

Bukmacher Fortuna i portal sportowy Zagranie.com połączyli swoje siły i wspólnie stworzyli unikalny kod promocyjny przeznaczony dla nowych graczy. Kwota do zgarnięcia na start to 2230 zł! Ta oferta jest dostępna wyłącznie przy pierwszej rejestracji konta bukmacherskiego. W jaki sposób uzyskamy dodatkowy bonus powitalny? Podczas rejestracji na stronie internetowej operatora Fortuna. Wystarczy wpisać swoje podstawowe dane i skopiować kod promocyjny znajdujący się na witrynie internetowej portalu Zagranie.com. Gdzie należy wpisać proponowany kod promocyjny Fortuna? Po wciśnięciu w guzik „możesz zagrać” – znajdujący się na portalu Zagranie.com, kod powinien automatycznie wskoczyć w przeznaczone dla niego pole. Jeśli tak się nie stanie, możliwe jest ręczne skopiowanie kodu i wklejenie go w rubrykę „kod promocyjny”. Znajdującego się na samym dole z prawej strony formularza.

Dodatkowe bonusy powitalne w Fortunie

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do specjalnej oferty, którą przygotowaliśmy dla Ciebie razem z bukmacherem Fortuna, wystarczy że klikniesz w baner poniżej. Naciśnięcie aktywuje dostęp do spersonalizowanej oferty promocyjnej. Dodatkowe środki pieniężne nigdy nie były tak łatwe do zgarnięcia!

Unikalny kod promocyjny to nie jedyna niespodzianka przygotowana przez tego bukmachera! Zasób oferowanych bonusów powitalnych jest całkiem spory i przygotowany z myślą o potrzebach najbardziej wymagających graczy. UWAGA: każdy założyciel nowego konta bukmacherskiego, może liczyć na otrzymanie dodatkowego bonusu. Wystarczy, że podczas procesu rejestracji wpiszesz kod 2230PLN, a środki pieniężne zostaną dodane na Twoje konto bukmacherskie. 

Możesz skorzystać z dodatkowych bonusów powitalnych! Nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań, jeśli ukończyłeś już rejestrację na stronie internetowej Fortuny i otrzymałeś informację o aktywacji konta. Wszystko jasne, od teraz możesz śmiało korzystać z otrzymanej kasy od bukmachera. W Twoim posiadaniu jest 20 zł darmowego zakładu bez depozytu, 210 zł bonusu bez ryzyka (ta kwota jest aktywowana wyłącznie po wpisaniu naszego unikalnego kodu promocyjnego) oraz do 2000 zł bonusu od depozytu (po dokonaniu wpłaty na swoje konto bukmacherskie, otrzymasz 100% wpłaconej stawki pieniężnej, jako prezent od bukmachera Fortuna). Ta oferta bukmacherska jest jedną z najlepszych na rynku! Zapoznaj się z regulaminem promocji i uzyskaj możliwość odebrania bonusów od zaraz.

 

Jak zdobyć kod promocyjny Fortuna?

Nie ma nic prostszego! Wchodzisz na nasz portal Zagranie.com, a na stronie głównej od razu rzucą Ci się w oczy oferowane przez nas limitowane kody rejestracyjne. Jednym z nich będzie kod promocyjny FORTUNA – 2230PLN. Naciskasz na przycisk „możesz zagrać”, a po chwili zostaniesz automatycznie przekierowany do formularza rejestracyjnego bukmachera Fortuna.

 

W jaki sposób obrócić bonusy bukmachera Fortuna?

Każdy kod promocyjny oferowany przez legalnych bukmacherów otrzymujemy w ramach niespodzianki. Dzięki prostemu wpisaniu wyrażenia – 2230PLN, zyskujemy możliwość uzyskania dodatkowych środków pieniężnych. Jednak ich otrzymanie wiąże się z pewnymi zasadami, mianowicie podarowanie darmowych pieniędzy związane jest z ich obrotem

 

 

 • Darmowy bonus (bez depozytu) – wysokość oferowanego freebetu wynosi 20 zł. Jeśli chcemy skorzystać z tego zakładu, konieczny jest jego jednokrotny obrót. Wysokość kursu po jakim obstawiamy swój zakład, zależy tylko od nas.

 

 • Zakład bez ryzyka – wysokość bonusu jaki mamy możliwość zdobyć, wynosi 210 zł. Jego uzyskanie wiąże się z jednokrotnym obrotem gotówki, bez wymogu kursowego.

 

 • Bonus od wpłaty 2000 zł – do użycia tego bonusu wymagany jest czterokrotny jego obrót. Zakłady z jakich możemy skorzystać to AKO, po minimum 3 zdarzeniach na kuponie – po kursie bukmacherskim 1,6 (na każde). 

 

 • Czas na obrót bonusami – regulamin wskazuje różne okresy na wykorzystanie poszczególnych bonusów. Na obrót freebetem posiadamy tylko 7 dni, zakładem bez ryzyka 30 dni, a bonusem od wpłaty aż 60 dni.

 

Rejestracja u bukmachera Fortuna

Legalny bukmacher Fortuna liczy się z tym, jak cenny jest nasz czas! Właśnie dlatego postanowił umożliwić dwie opcję procesu rejestracyjnego. Pierwsza z nich to szybka rejestracja, która znacznie skraca czas wypełniania danych. Drugą jest możliwość założenia pełnego konta bukmacherskiego. W tym przypadku formularz zgłoszeniowy zawiera więcej rubryk do wypełnienia, jednak zyskujemy nieograniczony dostęp do obstawiania zakładów wzajemnych.

 

Szybkie założenie konta bukmacherskiego

Rzućmy okiem na metodę szybkiej rejestracji na stronie operatora Fortuna. Wypełnienie formularza zajmie nam niecałą minutę! Wszystko co musimy zrobić to wpisać podstawowe dane:

 

 • imię i nazwisko gracza
 • nasz adres zamieszkania lub zameldowania (najlepiej korzystać z adresu umieszczonego na naszym dowodzie osobistym)
 • nick (pod jakim chcemy dokonywać logowania)
 • hasło do logowania (pamiętajmy, że musi ono posiadać minimum 8 znaków oraz powinno zawierać chociaż jedną wielką literę i jedną cyfrę)
 • adres e-mail
 • numer telefonu
 • PESEL
 • datę urodzenia
 • obywatelstwo 

szybka rejestracja w fortunie

 

PAMIĘTAJ! Aby uzupełnić pole kod promocyjny, wpisując w nie wyrażenie 2230PLN. Jeśli klikniesz w baner poniżej i dokonasz rejestracji bezpośrednio po przekierowaniu, Twój kod promocyjny wskoczy na swoje miejsce automatycznie. 

Jeżeli chcesz mieć pewność, że przygotowana przez nas oferta na 100% zadziała, kliknij w przygotowany przez nas baner. Znajdujący się niżej. Dzięki tej czynności zostaniesz przekierowany na stronę formularza rejestracyjnego operatora Fortuna. Wejście na stronę rejestracyjną poprzez nasz portal (kliknięcie w baner), wysyła wiadomość do osób odpowiedzialnych za wydawanie bonusów. Dzięki temu jesteście oznaczeni jako VIP (osoba uprzywilejowana do uzyskania powiększonego bonusu na start). Możemy się o tym przekonać po widniejącej informacji, że przysługuje nam zakład bez ryzyka 210 zł (a nie taki jak w przypadku normalnej rejestracji 100 zł). Pamiętaj jednak, aby zaznaczyć pole „Chcę otrzymać bonus powitalny: zakład bez ryzyka do 210 zł”.

 

 

Proces pełnej rejestracji konta bukmacherskiego

Założenie konta na stronie www.fortuna.pl nie jest trudne. Jednak, aby zostać jego posiadaczem, niezbędne jest podanie kilku informacji o sobie. Po szybkiej rejestracji posiadasz możliwość obstawiania zakładów wzajemnych i otrzymujesz dostęp do zakładu bez ryzyka i bonusu od depozytu. Pamiętaj, że tylko posiadanie konta stałego upoważnia Cię do otrzymania darmowego freebetu w wysokości 20 zł i opcji wypłacania wygranych przez Ciebie środków pieniężnych! Jakie dodatkowe dane wymagane są przy tej metodzie rejestracji?

 

 • wpisanie informacji, jakie wypisaliśmy przy szybkiej rejestracji

 

 • podanie swojego numeru konta bankowego (nie ma się czego bać, numer konta potrzebny jest tylko do wypłacania przez nas środków pieniężnych, które wygrywamy podczas obstawiania zakładów wzajemnych)

 

 • skan dokumentu tożsamości (pamiętaj, aby był to dowód osobisty lub paszport, wymagane jest zdjęcie w kolorze, wyraźne i nieprześwietlone lampą błyskową)

 

Po dołączeniu powyższych danych, musimy zaczekać na ich weryfikację przez bukmachera. Po odczekaniu kilku minut, otrzymasz e-maila, w którym widoczna będzie informacja o pozytywnej weryfikacji danych osobowych. Dzięki temu możesz używać swojego konta bukmacherskiego bez jakichkolwiek ograniczeń i limitów. To wszystko!

kod promocyjny fortuna