Nudny poniedziałek? Nic z tego, ponieważ przed nami dalsze losy rywalizacji o Top 4 w Serie A. Tym razem udajemy się na spotkanie Interu z Chievo na Giuseppe Meazza. Czy Nerazzurri w końcu przełamią passę remisów?

Inter vs Chievo – typy i analiza

Piłkarze z Mediolanu mają na swoim koncie trzy kolejne remisy, przez co skomplikowali swoją sytuację w walce o Top 4. Obecnie mają 63 punkty, co plasuje ich na trzeciej pozycji. Mimo to do końca pozostały trzy kolejki, a przed rozpoczęciem 36. serii gier mieli przewagę czterech oczek nad rywalem zza miedzy, który zajmuje piątą pozycję oraz Romą.

Sytuacja do końca sezonu będzie rozwojowa, dlatego warto śledzić finisz na boiskach Serie A. Ogólnie Inter powinien wygrać to spotkanie, jednak trzy kolejne remisy wskazują, że warto się zastanowić nad graniem czystej jedynki. Zwłaszcza, że kurs na gospodarzy nie powala – 1.13. Żeby uzyskać ciekawy przelicznik trzeba pokombinować ze zdarzeniami łączonymi.

Ostatnie doniesienia medialne wskazują, że latem fani Interu mogą być świadkami przebudowy. Prasa łączy Antonio Conte z posadą szkoleniowca tej drużyny. Były trener reprezentacji ma wrócić do Italii po swojej przygodzie na Wyspach. Czy uda mu się zakończyć dominację Juventusu? Zobaczymy, bo na razie u sterów jest jeszcze Spaletti, który ciągle walczy o Ligę Mistrzów.

Tak prezentują się kursy główne w ofercie nowego bukmachera – PZBuk.

nowy bukmacher

Zdarzenia dodatkowe u nowych bukmacherów

Ogólnie myślę, że w tym meczu można spróbować zagrania na -3,5 gola. Trzy ostatnie mecze Interu zakończyły się takim rezultatem. Nowy bukmacher PZBuk nie spodziewa się takiego zakończenia. Wystarczy wspomnieć, że przelicznik na -2,5 gola wynosi aż – 2.95, a grając linię wyżej – 1.80.

-3,5 gola – 1.80

Chievo to spadkowicz z Serie A, który w tym meczu zagra tylko o honor, jednak statystki meczów bezpośrednich nie są dla nich straszne. W dwóch ostatnich spotkaniach skończyło się wynikiem -3,5 gola, a do tego zanotowali remis i jednobramkową porażkę. W obu przypadkach trafili do siatki.

Inter notuje serię underów, a Chievo gra raczej overowo, co urodzi się z tej mieszanki? W ofercie bukmachera spodobała mi się propozycja na bramkę Perisića. Z tym Icardim w obecnym sezonie jest różnie, a do tego kurs wynosi zaledwie – 1.57. Grając na gola Chorwata otrzymujemy przelicznik na poziomie – 2.40. Ja spróbuję ten typ na singlu!

Perisić gol – 2.40