Słyszeliście o akcji forBET Runners?! W takim razie nie zdziwi Was fakt, dołączenia do niej wyjątkowych ambasadorów marki. Kim są? Jakie osiągnięcia posiadają? A przede wszystkim, jak załapać się do uczestnictwa w promocji? Odpowiedzi na te pytania otrzymacie w poniższym tekście. Poznaj nowe oferty organizowane przez operatorów, klikając link – BUKMACHERZY.

Poznaj biegaczy wspierających akcję forBET Runners

Dwójka aktywnych i utalentowanych biegaczy– Aleksandra Kluczka oraz Wojciech Sobierajski. To właśnie oni będą wspierać grupę forBET. Solidnie zajmą się przygotowaniem do biegów OCR-owych, a także motywowaniem naszego społeczeństwa do sportowego trybu życia.

ambasadorzy forBET

W grę wchodzi tylko zwycięstwo, z takim mottem przystąpią do reprezentowania legalnego bukmachera forBET i Runmageddon Games. Jeśli spotykacie się z ich nazwiskami po raz pierwszy, koniecznie powinniście wiedzieć kim są.

  • Aleksandra Kluczka– kobieta, która zdecydowała się zostać zawodowym żołnierzem i reprezentować Wojsko Polskie w pięcioboju. Dodatkowo dwukrotna zwyciężczyni biegu Runmageddon Games.
  • Wojciech Sobierajski– aż czterokrotny medalista Mistrzostw Świata OCR-owych (z przeszkodami), a także Wicemistrz Świata na 100-metrowym torze przeszkód. Uwaga, a teraz totalna bomba – Wojtek jest jedenastokrotnym zwycięzcą Runmageddon Games!

Jeśli chcecie dołączyć do grupy biegaczy i zacząć rozpocząć treningi z ambasadorami, zapraszamy do odwiedzenia fanpage na Facebooku.

Zaloguj się aby dodawać komentarze