Legalni bukmacherzy nie zwalniają tempa i wciąż dokładają wszelkich starań, aby gracze do nich wracali. Kolejnym sposobem na zachęcenie do gry, jaki znalazł jeden z legalnych bukmacherów – Totolotek, jest wprowadzenie do swojej oferty nowej, wygodnej i co najważniejsze – szybkiej metody płatności o nazwie Skrill. Jakie możliwości daje Skrill? Jak z niego korzystać?

 

Skrill u legalnych bukmacherów – co trzeba wiedzieć?

Skrill to nic innego jak alternatywa dla klasycznych metod płatności, które powoli odchodzą w niepamięć, szczególnie wśród graczy. To portfel elektroniczny, dzięki któremu możesz dokonywać transakcji  z każdego miejsca na Ziemi…o ile oczywiście posiadasz dostęp do Internetu i uprzednio założyłeś konto w serwisie. Z uwagi na bezpieczeństwo wszystkich użytkowników, proces rejestracji obejmuje weryfikację tożsamości, dzięki czemu w przyszłości nikt nie będzie mógł podszyć się pod Ciebie i w Twoim imieniu dysponować środkami. Zastanawiasz się jeszcze nad tą metodą płatności? Zobacz, że warto skorzystać:

  • Założenie konta nic Cię nie kosztuje
  • Skrill to firma z 10-letnim doświadczeniem
  • Do swojego elektronicznego portfela masz dostęp zawsze i wszędzie
  • Usługa akceptowana jest przez wielu legalnych bukmacherów
  • Masz gwarancję najwyższych standardów bezpieczeństwa transakcji
  • Masz możliwość dołączenia do Skrill VIP i zyskania jeszcze większej ilości udogodnień
  • Przelewy w Skrill są natychmiastowe

Nowa metoda płatności w Totolotku - Skrill

 

Totolotek wzmacnia swoją pozycję na liście legalnych bukmacherów

Każde nowe udogodnienie to nowa szansa dla bukmachera na zdobycie sympatii obecnych i potencjalnych graczy. Osoby, które do tej pory korzystały już z usług Totolotka, mogły zarządzać swoimi środkami za pomocą trzech innych metod płatności. Totolotek działa na polskim rynku bukmacherskim od 1992 roku, natomiast licencją nadawaną przed Ministra Finansów dysponuje od 2013 rok. Co to oznacza dla graczy? Brak jakiegokolwiek ryzyka na każdej z płaszczyzn. Po pierwsze gracz nie musi się martwić o bezpieczeństwo przesyłania środków przeznaczanych na grę, a oprócz tego może być spokojny o kwestie prawne związane z jego udziałem w obstawianiu zakładów za pośrednictwem firmy bukmacherskiej Totolotek. Kolejnym, znaczącym plusem jest szeroka oferta bonusowa tego legalnego bukmachera. Totolotek oferuje szereg bonusów i promocji, o czym można się przekonać już od pierwszych chwil, korzystając z atrakcyjnego bonusu powitalnego. Jeśli nie masz jeszcze konta w Totolotku, kliknij w poniższy baner i przejdź szybki i intuicyjny proces rejestracji:

Bukmacher Totolotek - bonus na start 500 PLN i 25 PLN

 

Legalni bukmacherzy w Polsce

Temat legalnych bukmacherów jest znany wielu osobom. Sprawa wprowadzania szeregu zmian na polskiej scenie bukmacherskiej nabrała tempa od kwietnia bieżącego roku, kiedy to w życie weszły pierwsze postanowienia nowej ustawy hazardowej. Wiele osób było sceptycznie nastawionych do rozwoju sytuacji i bało się nadmiaru ograniczeń. W rzeczywistości obawy te okazały się niepotrzebne, gdyż gracze mają do dyspozycji siedmiu solidnych, a co najważniejsze – legalnych bukmacherów, z których usług mogą spokojnie korzystać. Co więcej, legalni bukmacherzy wciąż stoją przed szczególnym wyzwaniem – muszą zawalczyć o uwagę i zaufanie tych graczy, którzy po 1 lipca 2017 roku zostali pozbawieni dostępu do operatorów, u których wcześniej obstawiali. Z czym to się wiąże? Proste – z wieloma korzyściami dla graczy, z których szkoda nie skorzystać.

Jeśli jeszcze nie wiesz, co do zaoferowania mają legalni bukmacherzy – sprawdź nasz ranking i wybierz najlepszy bonus dla siebie!