Fortuna jest jednym z najpopularniejszych bukmacherów w naszym kraju. Jednak pomimo tego dotychczas jej strona internetowa była dość przeciętna. Teraz bukmacher postanowił to zmienić. Nowa strona została lekko odświeżona, dzięki czemu klientom ma być łatwiej się odnaleźć. Z kolei same bonusy (a to najważniejsze) pozostały bez zmian, a te możecie zgarnąć w Fortunie z kodem promocyjnym.

Odświeżona strona Fortuny

Zapewne większość osób, która korzystała ze strony Fortuny pamięta jej lekko “toporną” wersję. Ta na całe szczęście odeszła już w niepamięć. Bukmacher postanowił odświeżyć ją, dzięki czemu użytkownikom ma być łatwiej się poruszać po niej. Jak wygląda zmiana? Nie ma już kafelkowej wersji strony głównej, która w zasadzie nie do końca była czytelna i mało potrzebna. Teraz strona przenosi bezpośrednio do miejsca, gdzie podane są kursy. Wydaje się to całkiem logiczne, w końcu to jest najważniejsza rzecz u bukmachera.

Teraz gracze muszą mniej klikać, aby dostać się do strony z kursami. Co prawda ta nie została odświeżona, ale widząc, że bukmacher postanowił coś zrobić ze swoją stroną główną, możemy być spokojni, że także resztę podstron odświeży. Pozostałe rzeczy jak bonusy, promocje, czy akcje marketingowe pozostały bez zmian.

Fortuna z kodem promocyjnym – odbierz bonusy

Odświeżona wersja strony Fortuny to dobry moment, żeby założyć konto u tego bukmachera. Dzięki temu możesz liczyć na szereg bonusów i wzięcie udziału w różnych akcjach. W Fortunie z kodem promocyjnym 2230PLN otrzymasz:

  • 100 procent do 2000 złotych od depozytu
  • 210 złotych na zakład bez ryzyka
  • 20 złotych na darmowy zakład

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Bonusy oferowane od Fortuny są jednymi z najwyższych na rynku. W końcu nie bez powodu bukmacher zajmuje wysokie, trzecie miejsce w naszym rankingu. Dzięki takiej ofercie na start, a także odświeżonej stronie, możecie liczyć na dobry start w obstawianiu meczów u niego.

Zaloguj się aby dodawać komentarze