Zrobiłeś dziś kardio? Jeśli nie, to możesz to zrobić dzięki pomocy PZBuk. Bukmacher wprowadził nową propozycję dla swoich klientów. W ramach promocji „Kardio”, klienci będą mogli liczyć na szybsze bicie serca!

Promocja „Kardio” w ofercie bukmachera PZBuk

Kardio to bardzo często spotykany termin w dzisiejszych czasach, jednak tym razem nie dotyczy siłowni, a zakładów bukmacherskich. Jak skorzystać z promocji?

Po pierwsze trzeba się zalogować na konto w PZBuk za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub strony internetowej. Jeśli jeszcze go nie macie, z poniższego kodu promocyjnego dostaniecie najlepszą ofertę powitalną dla klientów PZBuk.

Skorzystaj z promocji w PZBuk!

Przechodząc do sedna, po spełnieniu tego kroku należy wybrać opcję kardio, z małą ikonką kardiogramu, a także czas, w którym wpadnie bramka.

Postawiony zakład jest dzielony na trzy przedziały czasowe, każdy z nich to coraz większa wygrana!

Regulamin:

  • Zakłady KARDIO są dostępne dla spotkań rozgrywanych w regularnym czasie gry, bez dogrywek. (tj. 2×45 minut).
  • W zależności od obstawionego przez uczestnika zdarzenia na następujące przedziały czasowe: następne 30 sekund, 1 minutę, 5 minut i 10 minut.
  • Warto pamiętać, że zakłady zawarte podczas doliczonego czasu gry, dogrywki lub jakiegokolwiek okresu poza czasem regulaminowym będą uznane za nieważne.
  • Zakłady KARDIO są rozliczane jako wygrane w oparciu o pierwszą bramkę zdobytą w okresie, na który zostaną zawarte.
  • Zakład KARDIO może zostać częściowo lub w całości zawarty za środki bonusowe.
  • Zakłady KARDIO nie są objęte możliwością dokonania cashoutu.