Gdzie oglądać Nottingham Forest – West Ham United? Najpewniej każdy kibic ligi angielskiej w najbliższą niedzielę zechce obejrzeć któreś z spotkań Premier League. Prócz hitowych derbów Londynu, odbędzie się dziś także spotkanie beniaminka, a więc ekipy Nottingham Forest z zespołem Łukasza Fabiańskiego, czyli West Hamem. Poniżej dowiesz się kiedy rozpocznie się owy mecz, a także jak i gdzie go obejrzeć.

Starcie Nottingham Forest z West Hamem będzie jednym z dwóch, zaplanowanych na niedzielę spotkań ligi angielskiej. Najlepszą i najkorzystniejszą opcją, by je obejrzeć, jest skorzystanie z serwisu Viaplay, który oferuje transmisję na żywo w języku polskim. Jak zgarnąć powyższy pakiet i zobaczyć ten mecz?

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/go/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Nottingham – West Ham

baner viaplay na PL

Nottingham – West Ham, transmisja na żywo w TV

W akapicie powyżej opisałem, w jaki sposób obejrzeć spotkanie Nottingham z West Hamem – skorzystanie z serwisu Viaplay i zobaczenie owego meczu na tym portalu jest zdecydowanie najlepszą i najkorzystniejszą opcją. Jednocześnie Viaplay oferuje swoim użytkownikom transmisję na żywo w telewizji – wystarczy, że włączycie swój odbiornik w niedzielę, o godzinie 15:00!

Nottingham – West Ham: transmisja i stream online za darmo

Skoro już wiesz, kiedy i jak obejrzeć starcie Nottingham z West Hamem, warto by było powiedzieć kilka słów o samym meczu. Gospodarze są beniaminkiem Premier League, a sezon 2022/23 rozpoczęli od wyjazdowej porażki z Newcastle United w stosunku 0:2. Dokładnie takim samym wynikiem zakończyło się pierwsze spotkanie West Hamu, z tą różnicą, że Młoty mierzyły się z aktualnym mistrzem kraju, a więc Manchesterem City. Wydaje się, że starcie na City Ground powinno być zaciętym i wyrównanym widowiskiem – tym bardziej warto więc skorzystać z usług Viaplay i zobaczyć je na żywo!

Gdzie oglądać Nottingham – West Ham?

Serwis Viaplay w sezonie 2022/23 pokaże wszystkie mecze Premier League, a więc także spotkanie Nottingham z West Hamem. Co ważne, omawiane starcie obejrzeć możecie niemalże wszędzie! Transmisja dostępna będzie bowiem na smartfonie z systemem Android lub IOS, ale także na telewizorze z opcją SMART! Jeśli jesteście zainteresowani innymi transmisjami z Premier League, ale nie tylko, to koniecznie sprawdźcie, które mecze zobaczycie u legalnych, polskich bukmacherów. Miłego seansu!

fot. Pressfocus

Kiedy odbędzie się mecz Nottingham z West Hamem?

Mecz Nottingham z West Hamem odbędzie się w niedzielę, o godzinie 15:00.

Gdzie obejrzeć spotkanie Nottingham Forest - West Ham?

Mecz Nottingham Forest - West Ham obejrzysz w Viaplay.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze