Nottingham – Tottenham: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 15.12.2023

Dejan Kulusevski podczas spotkania

Gdzie oglądać Nottingham – Tottenham? Kolejną serię gier na angielskich boiskach rozpoczniemy już w piątek, a to za sprawą nie byle jakiego spotkania, bo derbów Londynu! W nich Nottingham podejmie u siebie ekipę Tottenhamu, a samo starcie zapowiada się bardzo interesująco. Gdzie i jak będzie można obejrzeć ten mecz na żywo? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym tekście.

Nottingham – Tottenham, transmisja na żywo w TV

Derbowa rywalizacja Nottingham z Tottenham rozpocznie zmagania w ramach 17. kolejki angielskiej Premier League. Gospodarze tego starcia poszukają przełamania po 5 kolejnych meczach bez zwycięstwa, a Koguty postarają się pójść za ciosem po efektownej wygranej 4:1 nad Newcastle United. Sam mecz zapowiada się niezwykle interesująco, a rozpocznie się on w piątek, 15. grudnia 2023 roku o godzinie 21:00 polskiego czasu. Niestety nie dane nam będzie zobaczyć tego starcia na żywo w TV, jednak istnieje przecież opcja ze streamem online, o czym już za momencik!

Nottingham – Tottenham: transmisja i stream online za darmo

Pora więc na wdrożenie się w temat streamów online, o których przed momentem wspomniałem. Nie mówię tu jednak o pirackich i niesprawdzonych transmisjach obcojęzycznych, ale o legalnej i bezpiecznej opcji, którą w Polsce mamy do dyspozycji! Serwis streamingowy Viaplay posiada prawa transmisyjne do wszystkich spotkań Premier League do końca roku 2023 i także mecz Nottingham – Tottenham znajdziemy w jego serwisie. By być uczciwym, trzeba jednak powiedzieć, że usługi Viaplay nie są darmowe, bo konieczne będzie wykupienie miesięcznego pakietu. A jak wyglądają aktualne kursy bukmacherskie na ten mecz?

Gdzie oglądać Nottingham – Tottenham?

Jeżeli do tej pory nie wiedzieliście, gdzie oglądać Premier League w Polsce, to jeszcze przez jakiś czas wszystkie mecze angielskiej ekstraklasy pokazywane będą w serwisie Viaplay. Obecnie 2 spotkania na kolejkę pokazywane są w Canal+ Online, jednak w przypadku derbów Londynu jedyną dostępną i legalną opcją będzie serwis streamingowy Viaplay i transmisja udostępniana właśnie tam! Mi pozostało życzyć jak najlepszych wrażeń podczas oglądania derbów Londynu!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze