Nottingham – Sheffield United: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 18.08.2023

Piłkarz Nottingham po wygranym meczu

Gdzie oglądać Nottingham – Sheffield United? Pierwsze spotkanie 2. kolejki angielskiej ekstraklasy rozpocznie się już w piątkowy wieczór. Wówczas Nottingham i Sheffield, które nie zdobyły punktów przed tygodniem, powalczą o pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie. A gdzie i w jaki sposób będzie można obejrzeć Nottingham – Sheffield w Polsce? O wszystkich opcjach powiemy w poniższym tekście, do przeczytania którego zapraszam.

Nottingham – Sheffield United, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Nottingham – Sheffield rozpocznie nam 2. kolejkę angielskiej Premier League. Być może nie jest to najbardziej medialne spotkanie tamtejszej ekstraklasy, jednak najpewniej zadeklarowani fani Premier League zechcą obejrzeć omawiane starcie na żywo. Opcji na oglądanie tego zestawienia jest kilka, jednak niestety nie znajdziemy wśród nich transmisji w TV, no chyba że posiadacie telewizor z funkcją SMART. Wówczas spotkanie Nottingham – Sheffield obejrzycie w aplikacji Viaplay, o którym to serwisie więcej za moment.

Nottingham – Sheffield United: transmisja i stream online za darmo

Skoro wspomniałem już o możliwości oglądania meczu Nottingham – Sheffield w serwisie Viaplay, to powiedzmy sobie więcej na ten temat. Samo starcie w Londynie rozpocznie się 18. sierpnia 2023 roku o godzinie 20:45 naszego czasu, a inną opcją umożliwiającą obejrzenie go na żywo będzie stream online. Ten znajdziecie w internetowym serwisie streamingowym Viaplay i odpalicie go z komputera, czy laptopa. Wszystko to w pełni legalnie i bezpiecznie, a więcej szczegółów o tej ofercie pod spodem:

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Nottingham – Sheffield 

Gdzie oglądać Nottingham – Sheffield United?

Na koniec opcja, która przyda się osobom przebywającym po za domem. Viaplay prócz streamów online na platformie internetowej ma dla swoich użytkowników również aplikację mobilną! Z jej poziomu również będziecie w stanie obejrzeć starcie Nottingham – Sheffield na żywo, a zainstalujecie ją na urządzenie z systemem IOS lub Android. Odbiegając nieco od tematu, warto również sprawdzić transmisje live u bukmacherów w Polsce. Życzę Wam mnóstwa emocji i miłego oglądania spotkania 2. kolejki Premier League!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze