Nottingham – Newcastle: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 17.03.2023

Piłkarze Newcastle przed wykonaniem wolnego

Gdzie oglądać Nottingham – Newcastle? Spotkanie na City Ground rozpocznie nową, 28. kolejkę angielskiej Premier League i będzie jednym z najciekawszych meczów, jakie zaplanowano na piątkowy wieczór. Jeżeli macie ochotę obejrzeć te zawody na żywo, to dobrze trafiliście! Poniżej wyjaśnię, w jaki sposób znaleźć transmisję w TV i streamy online z meczu Nottingham – Newcastle. Zapraszam więc do sprawdzenia.

Piątkowe spotkanie Nottingham – Newcastle to tylko przedsmak emocji, jakie zagwarantuje nam najbliższa kolejka Premier League! Zarówno zawody na City Ground, jak i wszystkie inne mecze angielskiej ekstraklasy zobaczymy w serwisie Viaplay, a poniżej tłumaczę, jak założyć tam konto:

 1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
 2. Zaloguj się na konto
 3. Przejdź do sekcji TV
 4. Oglądaj mecz  Nottingham – Newcastle

Nottingham – Newcastle, transmisja na żywo w TV

Wspomniałem, że powiemy sobie o transmisji w TV. Niestety nie będzie ona dostępna na żadnym kanale telewizyjnym, jednak jeżeli posiadacie odbiornik z funkcją SMART, to możecie zalogować się z jego pomocą na stronę Viaplay i włączyć odpowiedni kanał już w piątek, o godzinie 21:00! Dodam jeszcze, że ciekawe transmisje online oferują również polscy bukmacherzy – warto zerknąć!

Nottingham – Newcastle: transmisja i stream online za darmo

Prócz opisanej wyżej transmisji w TV, operator Viaplay daje także możliwość obejrzenia meczów Premier League w internecie! W tym celu należy odszukać stronę internetową Viaplay, zalogować się na aktywne konto, a uczyniwszy to znaleźć odpowiedni stream, co nie sprawi Wam trudności! Jest to legalna i bezpieczna opcja, a płynność i jakość owego streamu będzie stała na możliwie najwyższym poziomie. Przed włączeniem tego meczu, warto obstawić też typy na Nottingham – Newcastle i odebrać potrojenie wpłaty od bukmachera Betfan! Jak zgarnąć takowy bonus?

 1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/betfan
 2. Wpisz kod promocyjny ZAGRANIE
 3. Wpłać minimum 50 PLN depozytu
 4. Otrzymasz 200% bonusu od tej wpłaty
 5. Maksymalny możliwy bonus wynosi 300 PLN
 6. Dzięki temu wpłacasz 150 PLN, a możesz grać aż za 450 PLN!
 7. Powodzenia w typowaniu!

betfan bonus 200%

Gdzie oglądać Nottingham – Newcastle?

Jeżeli w trakcie trwania piątkowego meczu nie będziecie mieli sposobności, by skorzystać z TV, ani z komputera, to Viaplay ma dla Was jeszcze jedno rozwiązanie! Chodzi mi mianowicie o stream online dostępny na telefony z systemem IOS lub Android – w tym celu wystarczy zainstalować aplikację mobilną na swój telefon i cieszyć się transmisją z omawianej potyczki Premier League. Wielu emocji i miłego oglądania!

fot. Pressfocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze