Nottingham – Fulham: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 02.04.2024

Felipe podczas meczu

Gdzie oglądać Nottingham – Fulham? Jednym z pięciu wtorkowych batalii na poziomie Premier League będzie ta na City Ground. Miejscowe Nottingham postara się zdobyć cenne punkty w walce o utrzymanie przeciwko Fulham! O tym, gdzie i w jaki sposób można będzie zobaczyć to starcie na żywo opowiem w poniższym tekście. Zapraszam zatem do sprawdzenia szczegółów.

Nottingham – Fulham, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Nottingham z Fulham będzie jednym z pięciu wtorkowych meczów 31. kolejki Premier League! Starcie to będzie szalenie istotne dla gospodarzy, bo o ile Fulham może być już pewne utrzymania, o tyle sytuacja Forest wciąż jest skomplikowana i nie do po zazdroszczenia. Mecz rozpocznie się 2. kwietnia 2024 roku o godzinie 20:30 naszego czasu. Jeśli chodzi o transmisję w TV, to niestety takiej możliwości w Polsce nie znajdziemy. Będzie można natomiast skorzystać z legalnego i bezpiecznego streamu online w sieci! Więcej szczegółów na ten temat tuż po przedstawieniu aktualnych kursów bukmacherskich.

Nottingham Forest
Apr 02, 2024
20:30
Fulham
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 12:35, 1 kwietnia 2024 12:35.

Nottingham – Fulham: transmisja i stream online za darmo

Legalną i bezpieczną możliwością obejrzenia tego starcia jest transmisja internetowa, potocznie zwana streamem online. Samo starcie Nottingham z Fulham zapowiada się ciekawie i jeśli zechcecie obejrzeć je na żywo, to rozwiązaniem jest właśnie stream online na platformie Viaplay! Ten serwis streamingowy to gwarancja transmisji meczów w Premier League, jednak niestety za dostęp do takiej usługi trzeba będzie dodatkowo dopłacić, a darmowych streamów online w Polsce nie znajdziemy. Ciekawe mecze są niekiedy transmitowane chociażby w Betclic TV, jednak w przypadku tego meczu, stream online będzie dostępny tylko na wspomnianej wyżej platformie. Obecnie miesięczny dostęp do wszystkich usług w Viaplay kosztuje 55 PLN.

Gdzie oglądać Nottingham – Fulham?

Finalnie okazuje się zatem, że jeśli chcemy oglądać Nottingham – Fulham na żywo, to będziemy musieli skorzystać ze streamu online w serwisie streamingowym Viaplay. Znajdziemy tam wszystkie mecze ligi angielskiej, a zatem również starcie Nottingham – Fulham. Sytuacja z prawami transmisyjnymi do Premier League w tym sezonie się już nie zmieni. Ja natomiast polecam sprawdzić transmisje bukmacherów, bo również tam znajdziemy szereg ciekawych gier piłkarskich na żywo. Powodzenia i jak największych emocji podczas starcia na City Ground!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze