Nottingham Forest – Tottenham: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 28.08.2022

Lucas Moura podczas meczu z Chelsea

Gdzie oglądać Nottingham Forest – Tottenham? Po trzech, rozegranych spotkaniach zespół Tottenhamu ma na koncie 7 oczek i należy do czołówki Premier League. Dziś Koguty pojadą na City Ground, by zmierzyć się z beniaminkiem z Nottingham. W tekście poniżej przedstawię najlepsze opcje, by obejrzeć ten mecz na żywo, a także powiem co nie co o formie obu ekip. Zapraszam do sprawdzenia powyższych informacji.

Mecz Nottingham Forest z Tottenhamem jawi się jako bardzo ciekawe, ofensywne widowisko. Jest to zatem interesująca opcja, by zarezerwować 2 godziny i zobaczyć to starcie na żywo. Taką opcję oferuje serwis Viaplay – o tym, jak zarejestrować się u powyższego operatora i zgarnąć dostęp do transmisji z tego meczu, przeczytasz poniżej:

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Nottingham – Tottenham

Nottingham – Tottenham, transmisja na żywo w TV

Powyżej wyjaśniłem, w jaki sposób założyć konto w serwisie Viaplay, który oferuje swoim użytkownikom transmisję na żywo ze spotkania Nottingham Forest z Tottenhamem. Jest to najłatwiejsza i najkorzystniejsza opcja, by zobaczyć starcie na City Groud live – jeśli więc jesteście nią zainteresowani, to dopowiem, iż mecz ten rozpocznie się w niedzielę o godzinie 17:30.

Nottingham – Tottenham: transmisja i stream online za darmo

Skoro już znasz najważniejsze informacje o transmisji i streamie online z meczu Nottingham – Tottenham, to pozwól, że wspomnę o formie obu ekip. Beniaminek rozpoczął sezon naprawdę nieźle i jak narazie uzbierał na swoim koncie 4 oczka, a przed tygodniem zremisował z Evertonem. Z kolei Tottenham należy do ligowej czołówki, bowiem ma w dorobku 7 punktów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o obu ekipach, to sprawdź naszą dedykowaną temu meczowi zapowiedź – wydaje się jednak, że to Koguty będą faworytami omawianej rywalizacji, lecz czy rzeczywiście zdołają zdobyć 3 punkty? By się o tym przekonać, włącz stream online za darmo w Viaplay!

Gdzie oglądać Nottingham – Tottenham?

Spotkanie Nottingham z Tottenhamem obejrzeć możecie w Viaplay, która to platforma oferuje wiele opcji transmisji. Omawiany mecz zobaczyć możecie bowiem w TV z funkcją SMART, ale również na komputerze, laptopie, czy wreszcie smartfonie z systemem Android lub IOS. Jak więc widzicie, opcji jest naprawdę sporo!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze