Nottingham – Crystal Palace: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 30.03.2024

Anthony Elanga podczas meczu

Gdzie oglądać Nottingham – Crystal Palace? W sobotę kibiców angielskiej piłki czeka masa emocji, a to za sprawą aż 8 meczów na poziomie Premier League! Jednym ze spotkań będzie to na City Ground. Miejscowe Nottingham zmierzy się z Crystal Palace, a ja w poniższym tekście podpowiem gdzie i w jaki sposób będzie można zobaczyć wspomniane starcie na żywo. Zapraszam do lektury.

Nottingham – Crystal Palace, transmisja na żywo w TV

Oczywiście rywalizacja Nottingham z Crystal Palace nie będzie największym piłkarskim hitem tego weekendu, jednak z pewnością znajdą się kibice, którzy z różnych powodów zechcą obejrzeć to starcie! Zaznaczę zatem, że jego początek wyznaczony został na 30. marca 2024 roku i godzinę 16:00 polskiego czasu. Batalia na City Ground będzie w Polsce dostępna do obejrzenia, jednak niestety nie na żywo w TV. Stacja Canal+, która na swoich kanałach pokazuje 2 spotkania ligi angielskiej na kolejkę tym razem postawiła na inne i nieco bardziej medialne mecze. O sposobie na zobaczenie rywalizacji z Nottingham – Crystal Palace na żywo opowiem jednak już za sekundkę!

Nottingham – Crystal Palace: transmisja i stream online za darmo

W ostatnich latach na popularności wśród kibiców zdecydowanie zyskały streamy online! Masa fanów piłki nożnej ogląda spotkania piłkarskie u bukmacherów, w tym chociażby na Betclic TV, czy Fortuna TV. Akurat starcie Nottingham z Crystal Palace nie będzie dostępne na tych platformach, jednak znajdziemy je legalnie w sieci! Serwis streamingowy Viaplay w sezonie 2023/24 pokazuje wszystkie mecze Premier League i siłą rzeczy, także starcie na City Ground znajdziemy w jego ofercie. Dodam jednak, że niestety za miesięczny dostęp do Viaplay zapłacić należy obecnie 55 PLN. A jak rywalizację Forest z Palace widzą bukmacherzy? Oto aktualne kursy:

Nottingham Forest
Mar 30, 2024
16:00
Crystal Palace
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 10:49, 29 marca 2024 10:49.

Gdzie oglądać Nottingham – Crystal Palace?

Wychodzi więc na to, że rywalizację Nottingham z Newcastle obejrzymy tylko i wyłącznie w serwisie streamingowym Viaplay. Niestety to rozwiązanie jest dodatkowo płatne, jednak mówimy tu o spotkaniu najlepszej piłkarskiej ligi świata. Finalnie decyzja odnośnie ewentualnego wykupienia usług u powyższego operatora zależy tylko i wyłącznie od Was. Ja na koniec zachęcę do sprawdzenia transmisji u bukmacherów, bo jak już wspomniałem, tam również znajdziecie masę ciekawych spotkań piłkarskich w ten weekend. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze