Nottingham – Chelsea: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 11.05.2024

Conor Gallagher podczas meczu

Gdzie oglądać Nottingham – Chelsea? Niektóre spotkania 37. kolejki Premier League wciąż mają olbrzymie znaczenie i tak będzie chociażby z meczem Nottingham – Chelsea! Forest w dalszym ciągu walczy o utrzymanie, zaś The Blues mają nadzieję na awans do europejskich pucharów! A gdzie i w jaki sposób będzie można obejrzeć tę batalię na żywo? O tym w poniższym tekście, do sprawdzenia którego zachęcam.

Nottingham – Chelsea, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Nottingham z Chelsea zakończy sobotnie zmagania w ramach 37. kolejki Premier League. Jak już wspomniałem, ekipa gospodarzy wciąż bije się o utrzymanie w ekstraklasie, natomiast The Blues na ostatniej prostej pragną wywalczyć awans do Ligi Europy! Omawiane starcie ma rozpocząć się 11. maja 2024 roku o godzinie 18:30 polskiego czasu. Niestety stacja Canal+ nie zdecydowała się pokazać tego meczu na swoich kanałach telewizyjnych. Operator ten pokazuje 2 mecze ligi angielskiej na każdą kolejkę, jednak w ten weekend pokazywane na żywo w TV będą inne spotkania. Przejdźmy zatem do streamów online, a przed tym kursy bukmacherskie na starcie Forest – Chelsea:

Nottingham – Chelsea: transmisja i stream online za darmo

Zgodnie z zapowiedzią przechodzę do kwestii streamów online, bo to właśnie w taki sposób będziemy w stanie w naszym kraju obejrzeć mecz Nottingham – Chelsea. Nie zostanie on jednak pokazany w serwisach takich jak Superbet TV. Prawa do pokazywania meczów ligi angielskiej do końca sezonu 2023/24 posiada stacja Viaplay i to na jej platformie streamingowej będziemy w stanie znaleźć legalną transmisję meczu na City Ground w jakośći HD i z polskim komentarzem! Dodam jeszcze, że wcześniej trzeba będzie wykupić miesięczny pakiet w cenie 55 PLN. Darmowych źródeł transmisji w Polsce niestety nie odnajdziemy.

Gdzie oglądać Nottingham – Chelsea?

Wychodzi zatem na to, że rywalizacja Nottingham z Chelsea będzie w naszym kraju dostępna tylko i wyłącznie z jednego źródła. Jak już wspomniałem, niektóre spotkania Premier League pokazywane są na Canal+, jednak w przypadku tego konkretnego starcia, podobnej transmisji niestety zabraknie. Skorzystać będzie zatem można z legalnego i bezpiecznego streamu online, który to znajdziemy w serwisie streamingowym Viaplay. Polecam sprawdzić inne transmisje u bukmacherów, ponieważ interesujących meczów w ten weekend brakować nie będzie. Życzę wielkich emocji podczas sobotnich zmagań na City Ground!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze