Nottingham – Burnley: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 30.08.2023

Piłkarze Nottingham przybijający piątkę

Gdzie oglądać Nottingham – Burnley? W środowy wieczór kibiców angielskiej piłki czeka zestaw ciekawych spotkań Pucharu Ligi Angielskiej. Wyróżnić można chociażby batalię Nottingham – Burnley, który to mecz będzie przecież spotkaniem dwóch drużyn rywalizujących na co dzień w Premier League! A na jakiej platformie i w jaki sposób zobaczyć to starcie na żywo? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym tekście!

Nottingham – Burnley, transmisja na żywo w TV

W środę wieczorem odbędzie się 5 spotkań w ramach 1/32 finału Pucharu Ligi Angielskiej! Chyba najciekawszym starciem będzie rywalizacja dwóch ekip z Premier League, czyli Nottingham z Burnley. Oba zespoły na początku kampanii grają ofensywną i ciekawą dla oka piłkę i najpewniej także ich bezpośrednie starcie będzie interesujące z perspektywy kibica. Kiedy odbędzie się ta rywalizacja? Jej początek w Polsce zaplanowany został na 30. sierpnia 2023 roku na godzinę 20:45. Niestety jednak próżno szukać transmisji w TV na jakimkolwiek kanale.

Nottingham – Burnley: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli nie w telewizji, to gdzie obejrzeć Nottingham – Burnley na żywo? Oczywiście w Internecie, gdzie pokazywana jest zdecydowana większość ciekawych spotkań piłkarskich! Prawa do Pucharu Ligi Angielskiej, podobnie jak do samej Premier League posiada serwis Viaplay, a starcie na City Ground zostanie pokazane na jej antenach w formie streamu online. Jest on związany z transmisją w jakości HD i polskim komentarzem! Jest to jedyna legalna i bezpieczna opcja na zobaczenie omawianych zmagań live, a więcej szczegółów poniżej:

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Nottingham – Burnley

Gdzie oglądać Nottingham – Burnley?

Jak więc widzicie, spotkanie Nottingham – Burnley warto włączyć w Viaplay. Spotkanie to będzie można z resztą obejrzeć również w aplikacji mobilnej tego bukmachera. Znajdziecie ją bez żadnego problemu w App Store lub Google Play – w zależności od systemu operacyjnego. Po zalogowaniu się na swoje konto, bez problemu znajdziecie stream z meczu na City Ground i obejrzycie go na identycznych zasadach, co w przypadku korzystania z komputera! Zerknijcie również na nasze transmisje live u polskich bukmacherów. Powodzenia i wielu emocji!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze