Nottingham – Brentford: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 01.10.2023

Gonzalo Montiel z piłką przy nodze

Gdzie oglądać Nottingham – Brentford? Siódmą kolejkę Premier League będziemy kończyć w niedzielę, jak i poniedziałek. Już 1. października dojdzie do potyczki Nottingham – Brentford i będzie to jedyne tego dnia starcie w angielskiej ekstraklasie. A gdzie i w jaki dokładnie sposób obejrzeć je na żywo? O tym w poniższym tekście, tak więc zapraszam do sprawdzenia.

Nottingham – Brentford, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Nottingham – Brentford będzie przedostatnim meczem w ramach 7. kolejki Premier League. Sobotnie mecze okazały się znakomitymi widowiskami i wiele wskazuje na to, że podobnie będzie w niedzielę. Uściślając nieco termin rozpoczęcia omawianej potyczki, została ona zaplanowana na 1. października 2023 roku, a pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 15:00 polskiego czasu. Transmisje w TV ze spotkań Premier League niekiedy pokazywane są w Canal+, jednak w tym przypadku posiłkować będzie się trzeba streamem online, o którym za sekundę! Póki co sprawdźcie aktualne kursy bukmacherskie na ten mecz:

Nottingham – Brentford: transmisja i stream online za darmo

Pora więc na wdrożenie się w temat streamów online, o których przed momentem wspomniałem. Nie mówię tu jednak o pirackich i niesprawdzonych transmisjach obcojęzycznych, ale o legalnej i bezpiecznej opcji, którą w Polsce mamy do dyspozycji! Serwis streamingowy Viaplay posiada prawa transmisyjne do wszystkich spotkań Premier League do końca roku 2023 i także mecz Nottingham – Brentford znajdziemy w jego serwisie. By być uczciwym, trzeba jednak powiedzieć, że usługi Viaplay nie są darmowe, bo konieczne będzie wykupienie miesięcznego pakietu.

Gdzie oglądać Nottingham – Brentford?

Mam szczerą nadzieję, że ten krótki tekst pomógł Wam się dowiedzieć, gdzie i w jaki sposób oglądać Nottingham – Brentford na żywo. Niestety w tym wypadku nie mamy do dyspozycji żadnych alternatywnych źródeł i omawiane starcie będziemy mogli obejrzeć tylko i wyłącznie w Viaplay. Jeżeli jesteście zadeklarowanymi kibicami Premier League to na pewno skorzystacie z tej opcji, a jeśli nie, to sprawdźcie gdzie oglądać Premier League w kontekście wszystkich spotkań i pozostałych źródeł transmisji. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze