Nottingham – Aston Villa: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 05.11.2023

John McGinn podczas meczu

Gdzie oglądać Nottingham – Aston Villa? Być może niektórych kibiców to zadziwi, ale to Aston Villa przed rozpoczęciem 11. kolejki była najbardziej bramkostrzelną ekipą Premier League! Mecze The Villans ogląda się z wielką przyjemnością i podobnie powinno być w niedzielę, kiedy to rywalem będzie Nottingham. A gdzie i w jaki sposób zobaczyć to starcie na żywo? O tym w poniższym tekście, do sprawdzenia którego zapraszam.

Nottingham – Aston Villa, transmisja na żywo w TV

Jak już wspomniałem, Aston Villa gra piekielnie porywający futbol i strzela mnóstwo bramek. Jest to bez wątpienia dobra informacja dla kibiców, którzy zechcą spędzić sobotnie popołudnie z Premier League. Mecz Nottingham z Aston Villą zaplanowany został właśnie drugiego dnia weekendu, a samo spotkanie rozpocznie się 5. listopada 2023 roku o godzinie 15:00 polskiego czasu. A co wiadomo o transmisji i gdzie będzie można to starcie zobaczyć? Niestety nie w TV, gdyż Canal+ pokazuje w ten weekend 2 inne mecze angielskiej ekstraklasy. Na szczęście mamy do dyspozycji również streamy online, o których za moment!

Nottingham – Aston Villa: transmisja i stream online za darmo

Pora więc na wdrożenie się w temat streamów online, o których przed momentem wspomniałem. Nie mówię tu jednak o pirackich i niesprawdzonych transmisjach obcojęzycznych, ale o legalnej i bezpiecznej opcji, którą w Polsce mamy do dyspozycji! Serwis streamingowy Viaplay posiada prawa transmisyjne do wszystkich spotkań Premier League do końca roku 2023 i także mecz Nottingham – Aston Villa znajdziemy w jego serwisie. By być uczciwym, trzeba jednak powiedzieć, że usługi Viaplay nie są darmowe, bo konieczne będzie wykupienie miesięcznego pakietu.

Gdzie oglądać Nottingham – Aston Villa?

Wychodzi zatem na to, że jedyną legalną i bezpieczną możliwością, by obejrzeć omawiane starcie Premier League na żywo będzie stream online w serwisie streamingowym Viaplay. W sezonie 2023/24 często mamy do czynienia z analogicznymi sytuacjami, tak więc kibice Premier League niejako skazani są na wspomnianą stację Viaplay. Polecam sprawdzić darmowe transmisje u bukmacherów, bo tam znajdziecie wiele ciekawych gier na żywo, a na koniec proponuję kursy bukmacherskie na rywalizację Nottingham – Aston Villa.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze