Nottingham – Arsenal: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 20.05.2023

Martin Odegaard pijący wodę

Gdzie oglądać Nottingham – Arsenal? Po ostatniej porażce z Brightonem, Arsenalowi pozostały już tylko iluzoryczne szanse na zdobycie tytułu mistrzów Anglii. Kanonierzy przede wszystkim muszą być bezbłędni do końca kampanii, a co za tym idzie, potrzebują sobotniego zwycięstwa z Nottingham. Kibice Premier League na pewno z chęcią obejrzą starcie na City Ground, a jeżeli nie wiecie, gdzie i w jaki sposób śledzić owe zmagania, to z poniższego tekstu dowiecie się wszystkiego na ten temat!

Nottingham – Arsenal, transmisja na żywo w TV

Jak już wspomniałem we wstępie, Arsenal posiada już wyłącznie matematyczne szanse na sięgnięcie po tytuł mistrzowski. Kanonierzy z pewnością będą jednak walczyć o marzenia do ostatnich minut, a niegrające już o nic Nottingham na swoim terenie nie raz sprawił już niespodziankę – chociażby wygrywając z Liverpoolem, czy remisując z City. Sobotnia batalia, która rozpocznie się o godzinie 18:30, powinna być więc bardzo ciekawa, a w naszych typach na Premier League przewidujemy jej możliwe zakończenie. Niestety wobec faktu, iż owe spotkanie nie zostanie pokazane w TV, pozostaje nam tylko możliwość oglądania go w internecie…

Nottingham – Arsenal: transmisja i stream online za darmo

Przechodząc już do konkretów związanych z transmisją internetową, taka będzie dostępna w internecie! Co więcej, będzie ona w pełni legalna i bezpieczna. W celu jej obejrzenia, wystarczy założyć konto w Viaplay i skorzystać z jednego z pakietów. Stream online nie będzie więc darmowy, jednak za bardzo rozsądną cenę zyskacie dostęp do absolutnie wszystkich gier Premier League, Bundesligi, czy Ligi Europy, a wszystko to na żywo, w dobrej jakości i z polskim komentarzem! Poniżej więcej szczegółów na ten temat:

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Nottingham – Arsenal

Gdzie oglądać Nottingham – Arsenal?

Komputery i laptopy to na szczęście nie jedyne urządzenia, na których będzie można włączyć i cieszyć się opisanym wyżej streamem. Większość platform streamingowych posiada swoje własne aplikacje mobilne i Viaplay nie odstaje w tym aspekcie od konkurencji. Aplikację na smartfony z systemem IOS lub Android pobierzecie z App Store tudzież Google Play, a po jej zainstalowaniu, bez problemu obejrzycie starcie Nottingham z Arsenalem! Na koniec zaproszę do sprawdzenia innych transmisji online u polskich bukmacherów. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze