Norwich – Leeds: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 12.05.2024

Piłkarz Norwich podczas meczu

Gdzie oglądać Norwich – Leeds? W niedzielę odbędą się pierwsze spotkanie barażowe, których stawką jest oczywiście awans do Premier League! O korzystny wynik w półfinale play-offów zagrają dzisiaj zawodnicy Norwich i Leeds United. W poniższym tekście znajdziecie informacje o transmisji w TV i streamach online z tej batalii Championship! Zapraszam więc do lektury.

Norwich City – Leeds United na żywo w TV

Spotkanie Norwich z Leeds będzie pierwszym półfinałem baraży o awans do Premier League. Mecz ten będzie rywalizacją 6. i 3. ekipy sezonu, a w roli faworytów stawia się tu zespół Pawi. Samo starcie zapowiada się szalenie ciekawie, a start batalii zaplanowany został na 12. maja 2024 roku na godzinę 13:00 polskiego czasu. Mecz na Carrow Road będzie dostępny na żywo w TV, o ile posiadacie nowy odbiornik z funkcją SMART. Na takim urządzeniu bez problemu włączycie transmisję w Viaplay, który to operator pokazuje najciekawsze spotkania na poziomie Championship!

Norwich City – Leeds United gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Oczywiście płatna transmisja w TV to nie jedyna możliwość, aby zobaczyć starcie Kanarków z Pawiami na żywo! W Internecie znajdziemy legalne i bezpieczne alternatywy, a część z nich zostanie pokazana za darmo! Przykładem jest oferta bukmachera STS, u którego po zalogowaniu się na konto i zagraniu kuponu za dowolną stawkę zyskamy możliwość obejrzenia starcia Norwich – Leeds na żywo! Więcej o warunkach skorzystania ze streamu w STS TV piszę pod spodem:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Norwich – Leeds i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”.

Gdzie oglądać Norwich City – Leeds United?

Okazuje się zatem, że rywalizację Norwich z Leeds będzie można w Polsce obejrzeć na kilka sposobów, a wybór będzie spory. W TV znajdziemy transmisję na żywo, a to za sprawą Viaplay. Jeżeli nie chcecie jednak płacić za miesięczny dostęp do tej platformy, to będziecie mogli skorzystać z darmowego streamu online w STS TV! Ostateczna decyzja pozostaje już w Waszych rękach, a ja polecam zerknąć na wszystkie transmisje u bukmacherów, bo ciekawych potyczek w niedzielę nie zabraknie. Powodzenia i masy emocji podczas barażu o awans do Premier League!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze