Gdzie obejrzeć za darmo mecz Norwich – Aston Villa? Tego dowiesz się z naszego artykułu, który znajdziesz niżej. W środę w Premier League dojdzie do spotkania dwóch ekip, które może nie należą do czołówki, ale bardzo potrzebują wygranej, więc będą grały najlepiej, jak tylko mogą. AV jest faworytem, ale trudno stwierdzić, czy przełoży to na korzystny dla siebie wynik.

Norwich – Aston Villa – gdzie oglądać dzisiaj?

We wtorek w Premier League zawodnicy Norwich zmierzą się u siebie z Aston Villą. Goście są mocnymi faworytami w tym starciu, bo gospodarze to jedna z najsłabszych ekip w stawce. Czy AV uda się to wykorzystać i będą mogli dopisać kolejne trzy punkty na swoje konto? Sprawdź, gdzie oglądać mecz Norwich – Aston Villa i dowiedz się, czy z tego starcia będzie transmisja live u bukmacherów!

Norwich – Aston Villa: za darmo w internecie

Spotkanie Norwich z Aston Villą możesz obejrzeć w Canal+ Sport. Tak się składa, że podjęliśmy współpracę z eWinnerem i dzięki temu nie będziesz musiał płacić za transmisje. Szczegóły tej akcji tłumaczymy właśnie niżej.

Norwich – Aston Villa: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Tak, jak wspomnieliśmy wyżej, dzięki naszej współpracy z eWinnerem nie musisz płacić za abonament sportowy. Wystarczy, że będziesz po prostu postępował według poniższej instrukcji.

  1. załóż konto: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. wpisz kod ZAGRANIE
  3. zweryfikuj swoje konto w ciągu siedmiu dni i zagraj w tym czasie kupon
  4. ZGŁOŚ SIĘ po voucher
  5. wykorzystaj go na Canal+ Online
  6. pobierz aplikację na TV i zaloguj się na konto

ewinner voucher

Norwich – Aston Villa: stream na żywo online

Skoro już wiesz, gdzie obejrzeć spotkanie Norwich – Aston Villa w telewizji, to pamiętaj, że możesz też korzystać z aplikacji mobilnej od Canal+. Do jej działania potrzebujesz jedynie internetu i telefonu z systemem Android lub iOS.

Norwich – Aston Villa: zapowiedź meczu

Stream online z meczu Norwich – Aston Villa to jedno, ale przed startem tej rywalizacji sprawdź również, jakie kursy wystawili bukmacherzy. Kilka przykładowych opcji znajdziesz m.in. właśnie w tym miejscu:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 04:01.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz Norwich - Aston Villa?

Spotkanie Norwich z Aston Villą będziesz mógł obejrzeć m.in. w Canal+ Online oraz Canal+ Sport.

O której Norwich zagra z Aston Villą?

Spotkanie Norwich - Aston Villa zaplanowane zostało na godzinę 20:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze