Gdzie oglądać mecz Norwegia – Szwecja? To spotkanie będziesz mógł obejrzeć na platformie od Polsat Sport. Nie wszyscy jednak mają dostęp do niej. Co wtedy możesz zrobić? Najlepiej będzie skorzystać m.in. z Polsat Box Go. Jeżeli nie chcesz płacić za abonament, to sprawdź poniższy tekst!

fuksiarz, polsatbox

Norwegia – Szwecja, gdzie oglądać

W lidze B Ligi Narodów dojdzie dzisiaj do spotkania Norwegia – Szwecja, czyli starcia dwóch średnich, europejskich drużyn, które walczą o pierwsze punkty w tych rozgrywkach. W dywizji B w grupie trzeciej nie było jeszcze żadnego meczu i będzie to pierwsze starcie. Faworytami bukmacherów są zawodnicy z Norwegii, ale czy wygrają? Sprawdź, gdzie oglądać starcie Norwegia – Szwecja!

Norwegia – Szwecja, transmisja na żywo w TV

Wiele osób chciałoby oglądać mecz Norwegia – Szwecja w TV. Jeżeli nie masz Polsat Box Go, to razem z Fuksiarzem mamy dla Ciebie voucher o wartości aż 40 PLN, więc warto się nim zainteresować, bo pozwoli Ci na obejrzenia nie tylko tej rywalizacji, ale także innych dostępnych przez najbliższe 30 dni. Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w kolejnym akapicie, gdzie dokładnie tłumaczymy, jak możesz odebrać taki voucher.

Norwegia – Szwecja, transmisja na żywo za darmo

Jeżeli chcesz obejrzeć za darmo transmisję z meczu Norwegia – Szwecja, to możesz skorzystać z naszej współpracy z Fuksiarzem, bo dzięki temu zgarniesz voucher na 30 dni do Polsat Box Go i możesz go wykorzystać na swoje konto. Jak to dokładnie działa i co powinieneś wiedzieć?

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto
  4. Odbierz voucher

Za rejestrację w Fuksiarzu jest bonus i z nim możesz grać bez ryzyka, nie martwiąc się o wynik spotkania. Przy okazji warto pamiętać, że u tego bukmachera są organizowane także cykliczne promocje, w których możesz wziąć udział.

Norwegia – Szwecja, transmisja online

Transmisja online z meczu Norwegia – Szwecja będzie dostępna w aplikacji mobilnej od Polsat Box Go. Jeżeli chcesz skorzystać z tego rozwiązania, to musisz pobrać aplikację na urządzenie z systemem Android lub iOS. Warto pamiętać, że jest to dobra opcja dla osób, które np. są w podróży, czy po prostu nie mogą oglądać tego starcia przed TV!

Norwegia – Szwecja, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów faworytem tutaj jest Norwegia, ale różnica w kursach nie jest tak duża, jak mogłoby się wydawać. Kto tutaj sięgnie po komplet punktów i zapewni sobie kolejne punkty w Lidze Narodów?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 03:10.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Norwegia - Szwecja?

Spotkanie Norwegii ze Szwecją możesz obejrzeć w Polsat Box Go.

O której Norwegia zagra ze Szwecją?

Mecz Norwegia - Szwecja rozpocznie się o godzinie 18:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze