Gdzie oglądać mecz Norwegia – Słowenia? To spotkanie będziesz mógł obejrzeć na platformie od Polsat Sport. Nie wszyscy jednak mają dostęp do niej. Co wtedy możesz zrobić? Najlepiej będzie skorzystać m.in. z Polsat Box Go. Jeżeli nie chcesz płacić za abonament, to sprawdź poniższy tekst!

fuksiarz, polsatbox

Norwegia – Słowenia, gdzie oglądać

W dywizji B Ligi Narodów dojdzie dzisiaj do spotkania Norwegia – Słowenia, czyli starcia dwóch średnich, europejskich drużyn, ale o zupełnie różnych aspiracjach. Norwegowie dopiero co pokonali Szwedów 2:1, a teraz czeka ich kolejny rywal z niższej półki. W dywizji B w grupie trzeciej nie było jeszcze żadnego meczu i będzie to pierwsze starcie. Faworytami bukmacherów są Norwegowie, ale czy wygrają? Sprawdź, gdzie oglądać starcie Norwegia – Słowenia!

Norwegia – Słowenia, transmisja na żywo w TV

Wiele osób chciałoby oglądać mecz Norwegia – Słowenia w TV. Jeżeli nie masz Polsat Box Go, to razem z Fuksiarzem mamy dla Ciebie voucher o wartości aż 40 PLN, więc warto się nim zainteresować, bo pozwoli Ci na obejrzenia nie tylko tej rywalizacji, ale także innych dostępnych przez najbliższe 30 dni. Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w kolejnym akapicie, gdzie dokładnie tłumaczymy, jak możesz odebrać taki voucher.

Norwegia – Słowenia, transmisja na żywo za darmo

Jeżeli chcesz obejrzeć za darmo transmisję z meczu Norwegia – Słowenia, to możesz skorzystać z naszej współpracy z Fuksiarzem, bo dzięki temu zgarniesz voucher na 30 dni do Polsat Box Go i możesz go wykorzystać na swoje konto. Jak to dokładnie działa i co powinieneś wiedzieć?

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto
  4. Odbierz voucher

Warto przeczytać m.in. opinie o Fuksiarzu, ponieważ ten bukmacher przygotowuje wiele ciekawych rzeczy dla swoich klientów, jak np. specjalne bonusy powitalne. Grając z nimi możesz obstawiać bez ryzyka i w ten sposób nie martwisz się o wynik spotkania!

Norwegia – Słowenia, transmisja online

Transmisja online z meczu Norwegia – Słowenia będzie dostępna w aplikacji mobilnej od Polsat Box Go. To świetne rozwiązanie dla osób, które np. są w podróży, a chcą obejrzeć to starcie. Jak już wiesz, gdzie oglądać starcie tych drużyn, to sprawdź jeszcze, jakie kursy na nie dali nam do obstawienia polscy operatorzy zakładów bukmacherskich.

Norwegia – Słowenia, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów faworytem są tutaj Norwegowie, a różnica w kursach jest dość spora. Kto tutaj sięgnie po komplet punktów i umocni swoją pozycję w Lidze Narodów?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 28 czerwca 2022 08:48.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać spotkanie Norwegia - Słowenia?

Mecz Norwegii ze Słowenią będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której Norwegia zagra ze Słowenią?

Norwegia zmierzy się ze Słowenią już o godzinie 20:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze