Norwegia – Kosowo: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 05.06.2024

Norwegia - Kosowo gdzie oglądać

Norwegia – Kosowo: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Czas na spotkania towarzyskie, a w nich emocji nigdy nie brakuje. W jednym ze starć naprzeciw siebie staną reprezentacje, których nie zobaczymy na mistrzostwach. Z pewnością jednak dadzą z siebie wszystko i powalczą o jak najlepszy wynik. A jeżeli chciałbyś dodatkowo dowiedzieć się gdzie oglądać Norwegia – Kosowo, to potrzebne informacje znajdziesz w tekście poniżej.

Norwegia – Kosowo na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Norwegia – Kosowo na żywo? Zbliżające się mecze towarzyskie pokazuje standardowo już Polsat Sport. W końcu to właśnie tam można było śledzić starcia eliminacyjne do Euro czy Ligę Narodów, więc nie powinno dziwić, że i sparingi pokazuje właśnie ta stacja. Warto jednak zaznaczyć, że transmitowane są najciekawsze starcia, dlatego też pojedynek drużyn, które nie jadą na Euro 2024 nie będzie pokazywany. Natomiast odbędzie się on w środę, 5 czerwca o 19:00.

Norwegia – Kosowo gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Warto jednak zaznaczyć, że stream online Norwegia – Kosowo będzie dostępny w internecie. Co ciekawe żaden z bukmacherów nie posiada praw do pokazywania tego starcia, ale taką możliwość daje Polsat Box Go. Możesz śledzić tam wszystkie pojedynki, które pokazuje ta stacja w TV, ale też te, których zabraknie w rozkładzie telewizyjnym. A gdybyś chciał również poznać typy na Euro 2024, to oczywiście już niebawem znajdziesz je na naszej witrynie!

Kursy na wynik 1X2 w meczu Norwegia - Kosowo
STS
1.40
Norwegia
4.65
Remis
8.35
Kosowo
Zagraj!

Gdzie oglądać Norwegia – Kosowo?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Norwegia – Kosowo, warto poznać także inne rozgrywki oferowane w transmisjach live u bukmacherów. W końcu większość z nich posiada dostęp do spotkań na żywo i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki jak NBA czy NHL, a także piłkarskie, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie. A wszystko bez dodatkowych opłat i w świetnej jakości.

Zaloguj się aby dodawać komentarze