Gdzie oglądać walkę Norman Parke – Grzegorz Szulakowski? Więcej informacji o tym znajdziesz niżej, gdzie dokładnie to opisujemy. Main event Prime SHOW MMA 2 zapowiada się bardzo ciekawie i na pewno warto go będzie obejrzeć. Faworytem bukmacherów jest oczywiście Parke, ale czy ten wykorzysta swoje argumenty, żeby wygrać? Odpowiedź poznamy wieczorem!

baner od fortuna na prime show mma 2
fot. fortuna

Norman Parke – Grzegorz Szulakowski, gdzie oglądać?

W sobotę, 09.07.2022, czeka nas druga gala federacji Prime SHOW MMA, w której main eventem będzie pojedynek Norman Parke – Grzegorz Szulakowski. Starcie tych zawodników zapowiada się na bardzo ciekawe, bo obaj panowie na pewno mają umiejętności, żeby wykończyć rywala przez efektywny nokaut. Oczywiście doświadczenie przemawia na korzyść Parke, ale czy ten to wykorzysta? Gdzie oglądać walkę Norman Parke – Grzegorz Szulakowski? O tym więcej piszemy niżej, gdzie znajdziesz niezbędne informacje. Teraz sprawdź jeszcze, gdzie obstawiać Prime SHOW MMA i zwiększ swoje emocje z kibicowania –> https://zagranie.com/prime-show-mma-gdzie-i-jak-obstawiac-bukmacher-prime-mma/

Norman Parke – Grzegorz Szulakowski, godzina walki

Starcie Norman Parke – Grzegorz Szulakowski powinno zacząć się około godziny 23:45. Nie znamy jeszcze dokładnej godziny i jeżeli ktoś chce obejrzeć tylko tę walkę, to powinien sprawdzać na bieżąco wyniki poprzednich, żeby nie przegapić tego starcia, ponieważ godzina rozpoczęcia będzie zależna właśnie od tego. Przy okazji możesz odebrać bonusy w Fortunie i grając z nimi zwiększ emocje z oglądania!

Norman Parke – Grzegorz Szulakowski, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać walkę Norman Parke – Grzegorz Szulakowski w TV? Żadna stacja nie pokaże tego pojedynku bezpośrednio na swoim kanale telewizyjnym, ponieważ federacja nie podpisała z nikim umowy. Można jednak przerzucić obraz na telewizor za pomocą laptopa i kabla HDMI lub funkcji chromecast w telefonie.

Norman Parke – Grzegorz Szulakowski, gdzie oglądać na żywo za darmo?

Stream z walki Norman Parke – Grzegorz Szulakowski nie będzie dostępny za darmo do obejrzenia. Aby móc obejrzeć to starcie musisz wykupić dostęp do PPV na stronie Prime SHOW MMAA. Możesz to zrobić na stronie federacji, gdzie jest dedykowane miejsce.

Stream z walki Norman Parke – Grzegorz Szulakowski

Jeżeli chcesz obejrzeć transmisję online z walki Norman Parke – Grzegorz Szulakowskią, to musisz wykupić dostęp na stronie Prime SHOW MMA. To jedyna legalna opcja i nie ma innej możliwości, aby odpalić tę rywalizację.

fot. pressfocus

FAQ

Gdzie oglądać walkę Parke - Szulakowski?

Walkę Parke z Szulakowskim możesz oglądać w systemie PPV od Prime SHOW MMA.

O której Parke powalczy z Szulakowskim?

Walka tych zawodników rozpocznie się prawdopodobnie około północy.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze