Gdzie oglądać walkę Nitro – Xayoo ? Jeżeli szukasz odpowiedzi na to pytanie, to dobrze trafiłeś. Ta walka to będzie co-main event FAME MMA 14, który powinien przynieść nam ogromne emocje. Czy Nitro przegra drugie starcie w karierze, a Xayoo jako debiutant odniesie zwycięstwo? Na pewno warto będzie sprawdzić, jak pójdzie tym zawodnikom!

baner na fame mma 14

Nitro – Xayoo, gdzie oglądać?

Co-main event na FAME MMA 14 to będzie starcie Nitro z Xayoo, czyli rywalizacja dwóch znanych streamerów. Między tymi zawodnikami nie ma co prawda konfliktu, ale na pewno nie można powiedzieć, że lubią się, czy kolegują. Nitro miał już pierwsze starcie w oktagonie, które przegrał w fatalnym stylu. Jak wypadnie na tle debiutanta, którym jest Xayoo? Na pewno warto będzie sprawdzić, jak im pójdzie, a więcej o tym piszemy niżej, gdzie omówimy dokładnie kwestię transmisji z walki Nitro – Xayoo!

Nitro – Xayoo godzina walki

Dokładna godzina walki Nitro z Xayoo nie jest znana, ale szacuje się, że będzie to około godziny 23:00. Patrząc na poprzednie gale tej federacji, to zdecydowanie możemy odnieść wrażenie, że tym razem właśnie w okolicach 23 rozpocznie się starcie streamerów. Jako co-main event Nitro i Xayoo powinni nam przynieść spore emocje, ale czy tak faktycznie będzie? Zanim rozpocznie się to starcie, to sprawdź jeszcze, jakie bonusy ma dla Ciebie Betclic!

Sergiusz „Nitro” Górski vs Marcin „Xayoo” Majkut, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja w TV z walki Nitro – Xayoo? Sporo fanów zastanawia się, gdzie oglądać starcie tych zawodników w telewizji. Tutaj mamy jednak złą wiadomość, gdyż żadna telewizja nie podjęła współpracy z FAME MMA i nie będzie można obejrzeć tej rywalizacji na dużym ekranie w inny sposób, niż podpięcie laptopa lub przerzucenie obrazu z telefonu.

Nitro – Xayoo, gdzie oglądać na żywo za darmo?

Gdzie oglądać za darmo walkę Nitro – Xayoo? Jeżeli chodzi o legalne rozwiązania, to takiej możliwości nie dostaniesz nigdzie. Należy wykupić PPV na stronie FAME MMA, a cena wynosi 32 PLN w przypadku najoptymalniejszego pakietu. W innych miejscach niż oficjalny system PPV, transmisja online z walki Nitro – Xayoo będzie nielegalna.

Stream z walki Nitro – Xayoo

Stream online z walki Nitro – Xayoo najlepiej będzie odpalić na stronie FAME MMA. Wtedy ma się gwarancję dobrej jakości oraz tego, że obejrzy się starcie tych zawodników bez żadnych przeszkód. Już od kilku gal strona FAME MMA działa bez zarzutu i można oglądać walki w dobrej jakości i bez rozłączania ze stroną, co jest mocnym atutem. Na początku historii tej federacji nie wszystko działało, jak trzeba, ale teraz już jest inaczej!

FAQ

Gdzie oglądać walkę Nitro - Xayoo?

Walkę Nitro z Xayoo będziesz mógł obejrzeć na stronie FAME MMA.

O której Nitro zawalczy z Xayoo?

Starcie Nitro z Xayoo rozpocznie się około 23:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze