Nitro – Unboxall: typy i kursy bukmacherskie. Gdzie obstawiać?

nitrozyniak na gali fame mma

Typy i kursy na walkę Nitro – Unboxall znajdziesz w poniższym artykule. Main event FAME MMA 13 zapowiada się niesamowicie ciekawie. Nitrozyniak zmierzy się w nim z Unboxallem. Obaj zawodnicy nie kryją konfliktu, jaki jest między nimi. Paweł Smektalski regularnie podszczypywał w filmach Nitra, więc zdecydowali się to rozwiązać w oktagonie. fame mma 13 bonusy

Nitrozyniak – Unboxall, typy na walkę

Main eventem na FAME MMA 13 będzie walka Nitro – Unboxall. Pierwszy z nich jest bardzo znanym, internetowym twórcom, który na polskim YouTube działa od wielu lat. Zasłynął z grania w League of Legends i internetowych żartów robionych przez telefon. Później przyszedł czas na rozkręcanie marki Pompa Team, 7more7, czy wreszcie 7more7 Pompa Team. Po skandalicznej decyzji Riot Games musiał jednak zawiesić działalność ostatniej z tych rzeczy. Teraz więc rozwija 7more7, a także działa w internecie.

Unboxall z kolei największą popularność zdobył na tym, że zaczął przeprowadzać wywiady z innymi twórcami. Wśród osób, które były u niego można wymienić m.in. Wersow, Friza, czy Kubańczyka. Teraz jednak ma nowe plany na działalność internetową, a walka na FAME MMA ma być do tego przepustką. Wyzwanie jednak nie będzie proste. Main event to dodatkowa presja, co trzeba wziąć pod uwagę przy typach na Nitro – Unboxall. To starcie najlepiej będzie Ci obstawić razem z zakładem bez ryzyka, który dostaniesz jako bonus od Betclic!

Nitro – Unboxall, zapowiedź walki

Kursy na walkę Nitro – Unboxall dość mocno wskazują na to, że wygrać tutaj powinien pierwszy z nich. Przedstawiciel 7more7 ma o wiele więcej argumentów po swojej stronie, ale trzeba też pamiętać, że dość mocno hypują go jego fani, których jest o wiele więcej niż w przypadku Unboxalla. To z kolei sprawia, że same kursy są przeszacowane. Dla obu zawodników będzie to debiut w oktagonie, a to oznacza, że będą musieli zmierzyć się z dodatkową presją.

Typy Nitro – Unboxall nie są wcale takie proste do wybrania. Pod uwagę trzeba wziąć szereg czynników. Tak na dobrą sprawę, nie wiemy, w jakiej formie są obaj zawodnicy, bo dotychczas nie walczyli przed taką publicznością. Na media treningu i konferencjach Unboxall nic nie pokazał i jego postawa była wręcz fatalna, czego np. o Nitrozyniaku nie można powiedzieć. Mimo wszystko pamiętaj, że najlepiej będzie Ci ten zakład zagrać bez ryzyka – jest to możliwe po rejestracji w Betclic z kodem VIPFAME!

Nitro – Unboxall, kursy bukmacherskie

Kursy na wygraną w walce Nitro - TheUnboxall
Betclic
1.40
Nitro
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2,60
TheUnboxall
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Kursy na walkę Nitro – Unboxall zachęcają do przyjrzenia się zakładom na liczbę rund. Obaj zawodnicy raczej nie mają niezbędnych umiejętności do tego, aby wykończyć rywala przed czasem, chyba, że któryś z nich popełni jakiś duży błąd. Dużo będzie zależeć od przygotowania motorycznego jednego i drugiego. Pod tym kątem Unboxall zdaje się lepiej wyglądać, bo Nitrozyniak sam przyznał, że nie trenował na 100 procent swoich możliwości. Over rund wydaje się być tutaj bardzo sensowny, a kurs wygląda w ten sposób:

+2.5 rundy w walce
Kurs: 1.40
Zagraj!

Nitro – Unboxall, kto wygra walkę?

Sporo osób zastanawia się nad tym, kto wygra walkę Nitro – Unboxall. Patrząc na kursy bukmacherskie większe szanse ma pierwszy z nich. Trudno jednak stwierdzić, czy to się przełoży na samą rywalizację, bo jednak są to debiutanci i ich prawdziwe możliwości poznamy dopiero dzisiaj wieczorem. Przy typach na walkę Nitrozyniaka z Unboxallem stawiamy jednak bardziej na drugiego z nich, bo value jest wręcz ogromne, ale najlepiej będzie to zagrać bez ryzyka!

Unboxall wygra walkę
Kurs: 2.60
Zagraj!

Nitro – Unboxall: bez ryzyka do 228 PLN

Dzięki naszej współpracy z bukmacherem Betclic możesz odebrać specjalny bonus na start. Rejestrując się z kodem VIPFAME odbierzesz zakład bez ryzyka do 228 PLN, który możesz wykorzystać w dowolny sposób. To świetne rozwiązanie, a tutaj szczegóły dotyczące tej akcji:

  1. Rejestrujesz się z tego linku: https://zagranie.com/goto/betclicfamemma
  2. Wpisz kod VIPFAME
  3. Zagraj pierwszy kupon ze stawką do 228 PLN (możesz zagrać za mniej)
  4. Jeżeli wygrasz, to kasa wpada na konto
  5. Jeżeli przegrasz, to dostaniesz zwrot do 200 PLN (stawka minus podatek)
  6. Bonusem wystarczy obrócić jednokrotnie, żeby móc wypłacić środki

Trzeba przyznać, że bonus od Betclic jest bardzo ciekawy i warto się mu bliżej przyjrzeć.

Typy na Nitrozyniak – Unboxall

Typy Nitro – Unboxall wybieramy z oferty bukmachera Betclic. Stawiamy tutaj na to, że walka potrwa co najmniej 7,5 minuty (tyle jest wymagane, żeby zakład na over rund był rozliczony poprawnie. Samo rozpoczęcie rundy nie wystarczy). Nitrozyniak jest tutaj faworytem, ale wcale to nie oznacza, że powinien zmiażdżyć Unboxalla tak, jak na to wskazują kursy. Zdecydowanie bliżej nam do zdania, że będzie to wyrównane starcie.

+2.5 rundy w walce
Kurs: 1.40
Zagraj!
typy na walkę nitro - unboxall
fot. betclic

Zdjęcie: PressFocus

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze