Nigeria – Gwinea Równikowa: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 14.01.2024

Francis Uzoho

Gdzie oglądać mecz Nigeria – Gwinea Równikowa? W niedzielę odbędzie się jeden z meczów fazy grupowej Pucharu Narodów Afryki: Nigera – Gwinea Równikowa. Jeśli chcesz obejrzeć ten pojedynek i szukasz transmisji, przeczytaj poniższy tekst i zobacz, gdzie oglądać go w TV oraz jak uzyskać dostęp do streamu online.

Nigeria – Gwinea Równikowa, transmisja na żywo w TV

Starcie pomiędzy Nigerią a Gwineą Równikową rozegrane zostanie 14 stycznia 2024 o 15:00 na Stadionie Olimpijskim Alassane Ouattary w Abidżanie. Zdecydowanymi faworytami tego meczu będą Superorły, czyli zespół Nigerii, który jest jednym z kandydatów do końcowego tryumfu. Chcesz obejrzeć ten mecz? Transmisja TV nie będzie dostępna. Sprawdź jednak, gdzie znaleźć stream online.

Nigeria – Gwinea Równikowa: transmisja i stream online za darmo

Mecz ten możesz prześledzić w STS, który jest jednym z bukmacherów z transmisjami online. Co należy zrobić, by móc korzystać z transmisji u tego operatora? Sprawdź to:

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Dokonaj depozytu i zagraj kupon raz na 24h
  4. Graj regularnie i ciesz się transmisjami w STS
  5. Życzę przyjemnego oglądania!

Gdzie oglądać Nigeria – Gwinea Równikowa?

Mecz ten obejrzysz w STS TV. W ofercie tego operatora znajduje się bogaty wybór streamów online obejmujących nie tylko mecze piłkarskie, ale też z innych dyscyplin sportu. W STS każdy typer-kibic z pewnością znajdzie więc coś ciekawego do oglądania. Nie masz jeszcze konta u tego bukmachera? Załóż je z naszym kodem i skorzystaj z zakładu bez ryzyka do 100 PLN. Zagraj swój pierwszy kupon i odbierz zwrot na depozyt w przypadku porażki.

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. Norbert Barczyk / PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze