Gdzie oglądać mecz Niemcy – Włochy? To spotkanie będziesz mógł obejrzeć na platformie od Polsat Sport. Nie wszyscy jednak mają dostęp do niej. Co wtedy możesz zrobić? Najlepiej będzie skorzystać m.in. z Polsat Box Go, a razem z Fuksiarzem mamy dla Ciebie voucher na 30 dni dostępu do tej platformy. Szczegóły znajdziesz niżej!

fuksiarz, polsatbox

Niemcy – Włochy, gdzie oglądać

W lidze A Ligi Narodów dojdzie dzisiaj do spotkania Niemcy – Włochy, czyli starcia dwóch średnich, europejskich drużyn, które walczą o pierwsze punkty w tych rozgrywkach. Norwegia teoretycznie posiada lepszych zawodników, ale czy to wykorzysta? Odpowiedź poznamy późnym wieczorem, kiedy to te drużyny zmierzą się ze sobą. Już teraz możesz jednak sprawdzić, gdzie oglądać spotkanie Niemcy – Włochy!

Niemcy – Włochy, transmisja na żywo w TV

Wiele osób chciałoby oglądać mecz Niemcy – Włochy w TV. Jeżeli nie masz Polsat Box Go, to razem z Fuksiarzem mamy dla Ciebie voucher o wartości aż 40 PLN, więc warto się nim zainteresować, bo pozwoli Ci na obejrzenia nie tylko tej rywalizacji, ale także innych dostępnych przez najbliższe 30 dni. Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w kolejnym akapicie, gdzie dokładnie tłumaczymy, jak możesz odebrać taki voucher.

Niemcy – Włochy, transmisja na żywo za darmo

Jeżeli chcesz obejrzeć za darmo transmisję z meczu Niemcy – Włochy, to możesz skorzystać z naszej współpracy z Fuksiarzem, bo dzięki temu zgarniesz voucher na 30 dni do Polsat Box Go i możesz go wykorzystać na swoje konto. Jak to dokładnie działa i co powinieneś wiedzieć?

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto
  4. Odbierz voucher

Za rejestrację w Fuksiarzu jest bonus, z którego możesz skorzystać i grając razem z nim zwiększ swoje emocje z oglądania. Jedną z promocji na start jest chociażby zakład bez ryzyka, z którym nie musisz się martwić o wynik spotkania!

Niemcy – Włochy, transmisja online

Transmisja online z meczu Niemcy – Włochy będzie dostępna w aplikacji mobilnej od Polsat Box Go. To świetne rozwiązanie dla osób, które np. są w podróży, a chcą obejrzeć to starcie. Jak już wiesz, gdzie oglądać mecz Niemcy – Włochy, to sprawdź jeszcze, jakie kursy na nie dali nam do obstawienia polscy operatorzy zakładów bukmacherskich.

Niemcy – Włochy, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów faworytem tutaj są Niemcy, ale różnica w kursach nie jest tak duża, jak mogłoby się wydawać. Kto sięgnie po komplet punktów i w dobrych nastrojach pojedzie na wakacje?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 21 czerwca 2022 17:18.

Zdjęcie: pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze