Niemcy – Węgry: Kurs 150.00 na wygraną reprezentacji Niemiec!

Jeżeli można wjechać w duży turniej z buta, to idealnym przykładem jest reprezentacja Niemiec, która na inaugurację Euro 2024 rozbiła Szkocję aż 5:1! W kolejnym starciu gospodarze imprezy zagrają z Węgrami i również będą zdecydowanymi faworytami spotkania. W Superbet można teraz skorzystać ze specjalnej promocji i obstawić zwycięstwo Niemiec po szalonym kursie 100.00! Wszystkie zasady i reguły takiej okazji w poniższym tekście.

Superbet nie zatrzymuje się z kolejnymi promocjami i również na spotkanie Niemcy – Węgry zaproponował nowym graczom coś specjalnego! Zakładając teraz konto z naszym kodem promocyjnym Superbet jesteście w stanie skorzystać z dedykowanej promocji i obstawić triumf gospodarzy Euro 2024 po kursie 150.00! Jak zagrać o 300 PLN bonusu w ramach takiej promocji?

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z tego linku -> https://zagranie.com/goto/superbet/?profile=Offers&subprofile=promo3
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE300.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na wygraną Niemców z Węgrami.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 300 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Jeżeli brakuje Wam pomysłów na kupony, to sprawdźcie koniecznie nasze wszystkie typy na Euro 2024! Ja natomiast przypomnę w tym miejscu, że przed kilkoma dniami niemiecka machina rozjechała Szkocję 5:1, podczas gdy Węgrzy kompletnie rozczarowali w starciu ze Szwajcarią i polegli w stosunku 1:3. Standardowe mnożniki na zwycięstwo Kroosa i spółki są bardzo niskie, dlatego warto skorzystać ze specjalnej promocji i obstawić triumf reprezentacji Niemiec po kursie 150.00! Powodzenia!

W artykule przedstawione zostały uproszczone zasady udziału w promocji od Superbet. W przypadku niejasności, sprawdź koniecznie pełny regulamin, by prawidłowo wziąć udział w akcji promocyjnej.

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze