Niemcy – Ukraina: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 03.06.2024

Toni Kroos po wygranym meczu

Gdzie oglądać Niemcy – Ukraina? Już dzisiaj w poniedziałek reprezentacja Niemiec rozegra kolejny sparing przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy! Tym razem nasi zachodni sąsiedzi zmierzą się z Ukrainą, a starcie to zapowiada się bardzo ciekawie. Pod spodem znajdziecie najważniejsze informacje na temat transmisji w TV i streamów online z tej batalii. Zapraszam więc do sprawdzenia szczegółów.

Niemcy – Ukraina żywo w TV

Reprezentacja Niemiec po bardzo udanym marcowym zgrupowaniu i ważnych zwycięstwach w sparingach przystąpi do ostatnich meczów towarzyskich przed Euro 2024! Ekipa Juliana Nagelsmanna na swoim terenie podejmie zespół Ukrainy, który potrafi stawić czoła bardzo mocnym rywalom! Starcie to rozpocznie się 3. czerwca 2024 roku o godzinie 20:45 naszego czasu. Będzie można obejrzeć je na żywo w TV, a odpowiednią transmisję znajdziemy zarówno w Polsat Sport 1, jak i na Polsat Sport Premium 1. Pierwszy z programów jest darmowy, natomiast drugi wymaga niestety dodatkowej opłaty. A co wiadomo o streamach online w Internecie?

Niemcy – Ukraina gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Przejdźmy zatem do kwestii streamów online, ponieważ również w taki sposób będzie można obejrzeć sparing Niemców z Ukraińcami na żywo! Wspomniałem, że w TV mecz ten obejrzymy za sprawą telewizji Polsat i podobnie będzie w przypadku transmisji w sieci. Na Polsat Box Go znajdziecie legalny i całkowicie bezpieczny stream online z meczu towarzyskiego, jednak niestety taka opcja wiąże się z koniecznością dodatkowej zapłaty za miesięczny pakiet. Abstrahując na momencik od tematu, pod spodem znajdziecie aktualne kursy bukmacherskie na opisywane zmagania:

Kursy na zwycięstwo

LVbet
1.44
1
Zagraj!
Fortuna
5.00
X
7.40
2
Zagraj!

Gdzie oglądać Niemcy – Ukraina?

Finalnie okazuje się zatem, że o ile transmisję w TV i stream online z omawianego meczu znajdziemy, o tyle obydwa rozwiązania wiązać się z dodatkową płatnością. Jeżeli macie podpisaną umowę telewizyjną z Polsatem, to darmowa będzie transmisja w Polsat Sport 1. Ja ze swojej strony mogę polecić transmisje u bukmacherów, ponieważ także tam znajdziecie szereg ciekawych spotkań piłkarskich na żywo. Powodzenia i jak największych emocji w poniedziałkowy wieczór!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze