Niemcy – Grecja: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 07.06.2024

Niemcy - Grecja gdzie oglądać

Niemcy – Grecja: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Przygotowania do zbliżającego się Euro 2024 trwają w najlepsze, a w piątkowy wieczór sprawdzą się gospodarze mistrzostw. Nasi zachodni sąsiedzi podejmą 50. drużynę rankingu, która w walce o nadchodzący turniej poległa w finale baraży. A jeśli chciałbyś dowiedzieć się gdzie oglądać Niemcy – Grecja, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście.

Niemcy – Grecja na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Niemcy – Grecja na żywo? Tak naprawdę w naszym kraju jedynie Polsat Sport transmituje spotkania międzynarodowe i to właśnie tam należy szukać opisywanego starcia. Tak naprawdę próżno szukać meczów na innych stacjach czy u bukmacherów, więc jedyną opcją jest posiadanie pakietu sportowego w podanej wyżej stacji. A pojedynek Niemców z Grekami pokaże Polsat Sport 3. Ten odbędzie się w piątek, 7 czerwca o 21:00.

Niemcy – Grecja gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Oczywiście stream online Niemcy – Grecja będziesz mógł śledzić również w internecie. Taką ofertę posiada Polsat Box Go, czyli internetowa platforma Polsatu. To właśnie tam będziesz mógł śledzić wszystkie najciekawsze pojedynki międzynarodowe, więc z pewnością każdy kibic znajdzie tam coś specjalnego dla siebie. Natomiast jeśli interesują Cię już typy na Euro 2024, to znajdziesz je na naszej stronie internetowej.

Kursy na wynik 1X2 w meczu Niemcy - Grecja
Superbet
1.30
Niemcy
5.25
Remis
8.50
Grecja
Zagraj!

Gdzie oglądać Niemcy – Grecja?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Niemcy – Grecja, to warto także przyjrzeć się innym transmisjom live u bukmacherów na polskim rynku. W końcu u większości z nich można spodziewać się dostępu do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też z innych popularnych dyscyplin. Chodzi oczywiście o takie rozgrywki, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie. Poza tym na graczy czeka mnóstwo interesujących streamów z siatkówki, hokeja, tenisa czy koszykówki.

Zaloguj się aby dodawać komentarze