Niemcy – Francja: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 12.09.2023

Pogba w walce z Sane

Gdzie oglądać Niemcy – Francja? We wtorkowy wieczór czeka nas kilka ciekawych potyczek w ramach eliminacji do przyszłorocznego Euro. Jego gospodarze zagrają natomiast towarzysko z Francją i trzeba przyznać, że starcie to wzbudza sporo emocji i zapowiada się genialnie. A gdzie i w jaki sposób obejrzeć je na żywo i w legalny sposób? W poniższym tekście znajdziecie odpowiedzi na te pytania, tak więc zapraszam do lektury.

Niemcy – Francja na żywo w TV

W prawdzie mówimy tu tylko i wyłącznie o meczu towarzyskim, jednak nawet pomimo faktu, iż jest to sparing, zarówno w szeregach Niemiec, jak i Francji, zobaczyć powinniśmy znakomitych piłkarzy! Sama rywalizacja zapowiada się znakomicie, a jej faworytami są Francuzi, co ujrzycie na kursach bukmacherskich pod spodem. Spotkanie w Dortmundzie rozpocznie się 12. września 2023 roku o godzinie 21:00 polskiego czasu, a transmisję w TV znajdziemy na płatnym kanale Polsat Sport Premium 2. Poniżej zapowiedziane kursy na omawiany hit!

Niemcy – Francja, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Warto powiedzieć również, że omawiana batalia będzie możliwa do zobaczenia w Internecie, to czas na nieco więcej szczegółów! Prawa transmisyjne do rywalizacji Niemiec z Francją posiada telewizja Polsat, zatem ten mecz zostanie wyemitowany na stronie internetowej tego operatora. Niestety dostęp do transmisji online nie będzie darmowy, gdyż należy uprzednio wykupić pakiet Polsat Box Go. Jeśli jesteście jednak zainteresowani dostępem do omawianej batalii, możecie zastanowić się jednak nad wykupem wspomnianego pakietu!

Gdzie oglądać Niemcy – Francja?

Wychodzi więc na to, że starcie Niemcy – Francja obejrzymy na sportowych antenach telewizji Polsat. Zaoferowała ona zainteresowanym osobom zarówno transmisję w TV, jak i stream online, jednak w obu przypadkach będziemy musieli liczyć się z dodatkową płatnością. Finalnie decyzja o tym, czy się na nią zdecydujecie, zależy tylko i wyłącznie od Was. Ja polecam sprawdzić transmisje live u polskich bukmacherów i życzę jak najlepszych emocji podczas wtorkowego starcia w Dortmundzie!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze