Gdzie oglądać mecz Niemcy – Anglia? Czy będzie transmisja w TV lub stream online? Na te pytania odpowiemy dokładnie niżej. We wtorek rozegranych zostanie kilka meczów w Lidze Narodów, a jednym z nich będzie starcie Węgier z Anglikami. Naturalnie to goście są tutaj faworytami, ale czy wykorzystają swoje atuty?

fuksiarz, baner, polsatbox

Niemcy – Anglia, gdzie oglądać

W sobotę czeka nas kilka spotkań w Lidze Narodów, które zapowiadają się na dość interesujące. Jednym z nich będzie rywalizacja Niemcy – Anglia. Pierwsza z tych drużyn wygląda tutaj na faworyta, bo zagra u siebie, ale to wcale nie oznacza, że goście są bez szans. Na pewno warto będzie obejrzeć to starcie, a więcej o tym, gdzie możesz to zrobić, piszemy niżej, gdzie znajdziesz niezbędne informacje!

Niemcy – Anglia, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja TV z meczu Niemcy – Anglia? Transmisja w TV zostanie puszczona w Polsat Sport oraz w aplikacji na telewizory od Polsat Box Go w pakiecie sportowym tej platformy. Jej aplikację możesz pobrać na telewizor i w ten sposób z niej korzystać. Niżej pokażemy Ci też, jak odebrać voucher. Do działania Polsatu potrzebujesz jednak jeszcze sprawnego internetu, o czym warto pamiętać, przy oglądaniu meczów reprezentacji w Lidze Narodów.

Niemcy – Anglia, transmisja TV

Jeżeli nie masz dostępu do Polsat Sport Premium 1, a chcesz obejrzeć transmisję w TV ze spotkania Niemcy – Anglia, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W Fuksiarzu możesz odebrać voucher o wartości 40 PLN do Polsat Box Go. Jak zdobyć taki voucher? To akurat jest bardzo proste i dokładnie to tłumaczymy w specjalnej instrukcji:

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto gracza
  3. Odbierz voucher
  4. Wykorzystaj go na stronie Polsat Box Go

Przy okazji sprawdź, jak działają transmisje live u bukmacherów i korzystając z nich oglądaj spotkania topowych ekip.

Niemcy – Anglia, transmisja online

Wyżej pisaliśmy o tym, gdzie obejrzeć Niemcy – Anglia, bo transmisja online z tego starcia na pewno będzie szukana przez wiele osób. Ta rywalizacja będzie puszczona online legalnie jedynie w Polsat Box Go oraz u partnerów tej telewizji, bo tylko tam można oglądać kwalifikację do mistrzostw świata, w tym spotkania barażowe!

Niemcy – Anglia, szanse na zwycięstwo

Zdecydowanie Anglia jest faworytem w tej parze, ale Niemcy na pewno mogą tutaj poszukać swoich szans. Zanim rozpocznie się to starcie możesz jeszcze sprawdzić, jakie kursy bukmacherskie przygotowali na nie operatorzy!

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 11:40.
fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Niemcy - Anglia?

Spotkanie Niemcy - Anglia będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której Niemcy zagrają z Anglią?

Spotkanie zaplanowane zostało na godzinę 20:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze