Nice – Toulouse: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 26.11.2023

Aaron Ramsey

Gdzie oglądać mecz Nice – Toulouse? W niedzielę po południu rozegrany zostanie pojedynek Nicei z Tuluzą w ramach 13. kolejki Ligue 1. Jeśli chciałbyś rzucić okiem na ten mecz, sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja TV, a także stream online.

Nice – Toulouse, transmisja na żywo w TV

Mecz Nicei z Tuluzą rozegrany zostanie w niedzielę 26 listopada 2023 o godzinie 13:00 na stadionie Allianz Riviera. Zdecydowanymi faworytami tej rywalizacji będą gospodarze, którzy nie przegrali jeszcze w tym sezonie ani jednego starcia w lidze. Czy uda im się przedłużyć tę passę? Pojedynek ten obejrzysz w Canal+ Sport 5 oraz Eleven Sports 2, gdzie dostępna będzie transmisja TV. Sprawdź także, gdzie oglądać mecze Ligue 1 w TV oraz internecie.

Nice – Toulouse: transmisja i stream online za darmo

Mecz ten obejrzysz też w STS TV, gdzie dostępny będzie stream online. W apce mobilnej tego operatora możesz śledzić transmisje meczów z wielu lig, w tym także Ligue 1. Co trzeba zrobić, by uzyskać do nich dostęp?

  1. Jeśli nie masz jeszcze konta w STS, zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj minimum jeden kupon na dobę
  4. Ciesz się stałym dostępem do STS TV
  5. Miłego oglądania

Kolejnym bukmacherem, u którego obejrzysz omawiane starcie jest też Superbet. Otrzymasz tam bowiem dostęp do streamów zupełnie za darmo, ponieważ jedyne, czego potrzeba do śledzenia transmisji, jest posiadanie aktywnego konta. Jeśli jeszcze go nie masz, załóż je z naszym kodem ZAGRANIE, zweryfikuj dane i oglądaj mecze w Superbet TV.

Gdzie oglądać Nice – Toulouse?

Mecz Nice – Toulouse obejrzysz w STS TV. W ramach oferty streamów tego operatora znajdziesz mecze Ligue 1 oraz wielu innych ciekawych lig, a także rozgrywek pucharowych. Jeśli cenisz sobie szeroki wybór streamów do oglądania, to w STS zawsze znajdziesz coś dla siebie. Zachęcam przy okazji do skorzystania z zakładu bez ryzyka dla nowych graczy. Załóż konto z naszym kodem, zagraj pierwszy kupon i odbierz zwrot, gdy nie wejdzie. Powodzenia!

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. Icon Sport/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze