Nice – Olympique Lyon: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 27.08.2023

Jeffinho, Alexis Beka Beka

Gdzie oglądać mecz Nice – Olympique Lyon? Jednym z niedzielnych starć w 3. kolejce Ligue 1 będzie pojedynek Nicei z Lyonem. Jeżeli chciałbyś prześledzić ten mecz w TV lub internecie, przeczytaj poniższy tekst i sprawdź, gdzie można go obejrzeć. Życzę przyjemnej lektury!

Nice – Olympique Lyon, transmisja na żywo w TV

Starcie Nicei z Lyonem rozegrane zostanie 27 sierpnia o godzinie 20:45 na stadionie Allianz Riviera. Oba zespoły preferują odważny i miły dla oka styl gry, co sprawia, że powinno dziać się tutaj naprawdę sporo. Chciałbyś prześledzić ten pojedynek przez transmisję TV? Dostępna będzie ona w Canal+ Sport 2 oraz Eleven Sports 4. Zobacz także, gdzie oglądać mecze Ligue 1 w telewizji oraz internecie.

Jan 01, 1970
01:00
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18:15, 10 grudnia 2023 18:15.

Nice – Olympique Lyon: transmisja i stream online za darmo

Nice – Lyon można obejrzeć również w apce mobilnej STS. Nie masz jeszcze konta u tego operatora i zastanawiasz się, jak uzyskać dostęp do transmisji przez internet? Sprawdź:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod promocyjny ZAGRANIE
  3. Obstaw minimum jeden kupon na dobę
  4. Oglądaj mecze Ligue 1 w STS TV na ekranie urządzenia mobilnego
  5. Miłego oglądania!

Transmisja tego starcia dostępna będzie także w Superbet TV. Jakie są warunki korzystania ze streamów u tego bukmachera? W tym przypadku jedynym wymogiem jest posiadanie w pełni aktywnego konta. Zarejestruj się z naszym kodem ZAGRANIE, zweryfikuj swoje dane i korzystaj z transmisji w apce mobilnej!

Gdzie oglądać Nice – Olympique Lyon?

Nice – Lyon obejrzysz w STS TV! Oprócz ligi francuskiej można oglądać tam mecze z najwyższych lig we Włoszech, Niemczech, a także Hiszpanii. Poza tym dostępne są transmisje meczów koszykówki, siatkówki czy tenisa. W STS TV masz więc do dyspozycji szeroki wybór streamów online! Pamiętaj również, że w STS możesz skorzystać z atrakcyjnego zakładu bez ryzyka na start.

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. Icon Sport/SIPA USA/PressFocus

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze