Zamiast europejskich pucharów we Francji w środę będziemy świadkami spotkania Nicei z Marsylią. Drużyna Milika zagra na wyjeździe, ale to wcale nie przeszkadza jej w byciu faworytem w tej rywalizacji. Na pewno kibice nie będą się tutaj nudzić, więc sprawdź, gdzie obejrzeć mecz Nice – Marsylia i przy okazji odbierz w Fortunie zakład bez ryzyka!

Nice – Marsylia – gdzie oglądać dzisiaj?

Kibice mogą się tutaj po prostu spodziewać świetnego i wyrównanego starcia. Nice na papierze wygląda na zespół, który może tutaj realnie powalczyć o dobry wynik. Wielu kibiców chciałoby więc dowiedzieć się, gdzie może obejrzeć spotkanie tych ekip. Na całe szczęście da się to zrobić za darmo, jednak trzeba spełnić kilka wymagań. Niżej to dokładnie tłumaczymy, a teraz zapraszamy jeszcze do odebrania cashbacku w Fortunie. Razem z nim nie musisz się martwić o wynik spotkania —> Fortuna zakład bez ryzyka

Nice – Marsylia: gdzie oglądać za darmo?

Gdzie oglądać za darmo mecz Nice – Marsylia? Jak chcesz obserwować to spotkanie, to masz kilka opcji. Zacznijmy jednak od streamu za darmo, a ten będzie puszczony m.in. w Fortunie. Wystarczy najpierw założyć konto, wpisać podczas rejestracji kod ZAGRANIE, a następnie zalogować się oraz obstawić dowolny kupon za minimum 2 PLN. To wszystko, co trzeba zrobić, ale pamiętaj, że w Fortunie jest zakład bez ryzyka – jak przegrasz, to kasa wraca na konto!

Nice - Marsylia

Nice – Marsylia: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Nice – Marsylia będzie pokazane także w TV. Co więcej, da się je obejrzeć za darmo. Jak to zrobić?

  • załóż swoje konto
  • wpisujesz kod ZAGRANIE podczas zakładania konta
  • logujesz się na nie i odbierasz voucher na 30 dni do Canal+ Online
  • pobierasz aplikację od Canal+ Online na TV

ewinner voucher canal sport

Nice – Marsylia: stream na żywo online

Spotkanie Nice – Marsylia zostanie pokazane na żywo w kilku miejscach oprócz tych przez nas wyżej podanych. Warto jednak pamiętać, że tamte są za darmo i po prostu się za nie nie płaci. Do tego mecz będzie także pokazany m.in. w player.pl, czy na Polsat Box Go.

Nice – Marsylia: zapowiedź meczu

Mecz Nice – Marsylia zapowiada się na interesujący dla fanów francuskiej ligi. W końcu obie ekipy prezentują ładny i atrakcyjny dla oka futbol. Tutaj więc kibice nie mogą narzekać na brak emocji. Sprawdź zatem, jak wyglądają kursy bukmacherskie i dobierz coś pod swój zakład bez ryzyka w Fortunie:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 25 czerwca 2022 20:17.

Zdjęcie: Lionel Urman / Sipa / PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Nicei z Marsylią?

Spotkanie tych drużyn zostanie pokazane w Fortuna TV i na Eleven Sports!

Jak oglądać za darmo ten mecz?

Aby obejrzeć bez opłat to spotkanie załóż konto w Fortunie z kodem ZAGRANIE, a następnie zagraj dowolny kupon za minimum 2 PLN BEZ RYZYKA!

Zaloguj się aby dodawać komentarze