Gdzie oglądać Nice – Marsylia? Jednym z najciekawszych, niedzielnych spotkań francuskiej Ligue 1 będzie potyczka Nicei z Marsylią. Być może będzie to jeden z ostatnich występów Arkadiusza Milika w błękitnym trykocie – jeśli masz więc ochotę zobaczyć w akcji Polaka i jego kolegów, to poniżej znajdziesz wszystkie informacja o streamach online i transmisji z tego spotkania. Zapraszam do lektury.

W niedzielę odbędzie się aż 7 spotkań francuskiej Ligue 1 – potyczka Nicei z Marsylią jawi się jako jedno z najciekawszych. Transmisję z tego spotkania zobaczyć możesz u bukmachera STS, a więcej na ten temat przeczytasz poniżej:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/go/sts i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto wpłać depozyt na konto główne lub postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu (jeśli spełniasz któryś z tych punktów, to wszystkie mecze na sts.pl są do Twojej dyspozycji)
  3. Znajdź spotkanie Nice – Marsylia i odpal transmisję TV w zakładce “Zakłady Live”

Nice – Marsylia, transmisja na żywo w TV

Skoro już wiesz, w jaki sposób zarejestrować się u bukmachera STS i jednocześnie zdobyć możliwość obejrzenia transmisji live z meczu Nice – Marsylia, to dobrze, byś wiedział, kiedy odbędzie się owe starcie. Omawiany mecz zaplanowano więc na niedzielę, na godzinę 15:00 polskiego czasu!

Nice – Marsylia: transmisja i stream online za darmo

Jeśli masz ochotę zobaczyć stream online z meczu Nicei z Marsylią, to warto, byś wiedział co nie co o formie obu ekip. Całą zapowiedź i analizę tego spotkania znajdziesz w tym miejscu – ja pokrótce streszczę wyniki obu ekip. Nicea w trzech, pierwszych spotkaniach zdobyła zaledwie 2 oczka i w tej chwili zajmuje odległe, 16. miejsce w stawce. Z kolei Marsylia plasuje się na wysokim, drugim miejscu i ma w swoim dorobku 7 punktów. Wybranie transmisji z tego meczu może być więc dobrym wyborem na wzbogacenie swojej niedzieli!

Gdzie oglądać Nice – Marsylia?

Jak już wspomniałem wyżej, wybranie transmisji u bukmachera STS jest najkorzystniejszą i najłatwiejszą opcją, na obejrzenie potyczki Nice – Marsylia. Bukmacher ten daje Ci możliwość zobaczenia tego spotkania na smartfonie z systemem IOS lub Android, ale także na komputerze, czy laptopie. Niezależnie od tego, jaką opcję wybierzesz, życzę Ci przyjemnego oglądania i mnóstwa emocji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze